• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-6192-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ----

کریمی:

شرکت های تخصصی مدیریت صادرات بستر ورود تولیدکنندگان به بازارهای جهانی را فراهم کنند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های مدیریت تخصصی صادرات و انجمن حمایت از صادرکنندگان باید بستر مناسبی برای ورود تولیدکنندگان به بازارهای جهانی فراهم کرده و در راستای تثبیت فروش تولید به صورت هدفمند کمک کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی اکبر کریمی در جلسه شورای گفت و گو و بخش خصوصی استان مرکزی گفت: صادرات برای توسعه و رونق اقتصادی موضوع حائز اهمیتی است و باید برای رونق صادرات برنامه محور حرکت کنیم.

وی بیان کرد: مکانیزم اعطای جوایز برای صادرکنندگان برتر ناقص و منبع تامین اعتبار برای جوایز به منابع دولتی متصل بود. برای تعریف یک مکانیزم مناسب طرحی آماده و به مجلس شورای اسلامی برای بار دوم ارجاع داده می شود.

کریمی بیان کرد: سال گذشته طرح تامین منابع جوایز صادراتی از محل مالیات واردات در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت که در کمیسیون تلفیق مورد تصویب نمایندگان قرار نگرفت.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توجه به نوع تولید و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است و باید محصولات قابل رقابت تولید شود که بتوانیم در بازار رقابت جهانی حضوری موثر داشته باشیم.

وی تاکید کرد: موضوع آموزش بسیار حائز اهمیت است. افرادی که قصد ورود به دنیای صادرات را دارند و حتی افراد باسابقه باید تحت آموزش قرار بگیرند که صادرات هدفمند و مستمر انجام شود و بتوانیم رقابت قابل قبولی با دیگر کشورها داشته باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: