• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-6292-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

تجليل از خبرنگاران به يك روز محدود نشود

نماينده مردم اراك، خنداب و كميجان در مجلس گفت: تجليل از خبرنگاران به يك روز در سال محدود نشود.

به گزارش ايسنا،منطقه مرکزی، سيد مهدي مقدسي در آيين گراميداشت روز خبرنگار و بزرگداشت شهداي رسانه استان مركزي عنوان كرد: آنچه امروز از تاريخ باقي مانده است حاصل كار و تلاش خبرنگاران است.

وي افزود: خبرنگاران مطالبات مردم را به موقع يادآوري مي كنند و در پي تحقق آن هستند و با تمام سختي های کارشان به زيبايي در همه عرصه ها خواسته هاي مردم را دنبال مي كنند.

ﻣﻘﺪﺳﻲ با اشاره به اينكه خبرنگاران در همه بخش ها مخاطرات را به جان مي خرند، بيان كرد: اين قشر در سالم سازي فضاي جامعه در حوزه مسائل مختلف جايگاه ويژه اي دارند و بايد قدردان تلاش آنها بود.

وي تصريح كرد: تجليل از خبرنگاران نبايد به روز ١٧ مرداد محدود شود، بايد اقدام اساسي در جهت رفع مشكلات آنان انجام داد و در قالب تشكل كشوري مطالبات اين قشر پيگيري شود، اگر دولت لايحه اي در اين راستا ارائه كرد پیگیری خواهد شد و در غير اين صورت نمايندگان استان در مجلس پيگير مطالبات خبرنگاران خواهيم بود.

 نماينده اراك، کمیجان و خنداب در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اصلي ترين برنامه مجلس در روزهاي اخير افزود: معرفي و انتخاب كابينه دوازدهم يكي از مهمترين برنامه هاست كه با دقت دنبال مي شود. وزراي موفق نگاه مثبت مجلس را خواهند داشت و وزراي ديگر نيز بايد ادله و برنامه هاي اصلاحي اعلام كنند و در صورت قانع شدن مجلس راي اعتماد را دريافت مي كنند.

وي تاكيد كرد: در كنار حمايت از دولت نقدهاي خود را داريم. نبود جوانان و زنان در بين وزراي پيشنهادي نقدهايي را در پي دارد، اما به منظور حفظ انسجام قوا براي اجراي برنامه ششم تلاش هاي لازم صورت مي گيرد و مجلس نيز سعي در بالا بردن درجه حساسيت ها در این خصوص را دارد.

به گزارش ايسنا، علي اكبر كريمي نیز با اشاره به اينكه خبرنگاران چشم و گوش جامعه هستند، گفت: اين قشر در همه عرصه ها با حضوري به موقع و با استفاده از تكنولوژي روز سعي در انعكاس اخبار دقيق، صحيح و سريع دارد و بايد قدردان آنان باشیم.

وي اظهار كرد: حق اين قشر اين نيست که علیرغم سختي های كاري درگير مسائل معيشتي باشند. اخيرا در جلسه اي با فراكسيون رسانه مشكلات رسانه ها مطرح شد، البته حل مسئله بيمه اين قشر كار بزرگي است كه به نتيجه رسيد و ديگر مسائل مربوط به مسكن نيز دنبال مي شود.

در اين آيين رئيس خانه مطبوعات برخي مسائل خبرنگاران استان را مطرح كرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: