• شنبه ۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-2784-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

دبیر شورای شهر به ایسنا خبر داد:

3 گزینه برای شهرداری ساوه نهایی شد

دبیر شورای اسلامی شهر ساوه از نهایی شدن سه گزینه برای تصدی سمت شهردار ساوه در هفته جاری و در جلسات شورای شهر خبر داد.

محسن فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و مشخص شدن برگزیدگان دوره پنجم تا قبل از انجام مراسم تحلیف و آغاز رسمی فعالیت شورا رایزنی‌ها با برگزاری جلسات مستمر صورت گرفت و رقابت بین 12 نامزد برای تصدی سمت شهردار ساوه آغاز شد.

وی بیان کرد: با آغاز رسمی فعالیت شوراهای اسلامی شهر در دوره پنجم از بین 12 نامزد تصدی سمت شهرداری ساوه نهایتا سه نامزد به عنوان گزینه نهایی در صحن علنی شورای شهر مطرح و در جلسات هفته جاری شورا برنامه‌های خود را ارائه خواهند کرد.

دبیر شورای اسلامی شهر ساوه در ادامه تصریح کرد: نهایی شدن سه گزینه برای تصدی سمت شهردار ساوه بدین معنا نیست که قطعا شهردار ساوه از بین این سه نفر انتخاب خواهد شد. این سه گزینه برنامه‌های خود را ارائه می‌کنند و چنانچه شورای شهر براساس خرد جمعی به این نتیجه برسد که صلاحیت احراز پست شهرداری ساوه را دارند از میان سه گزینه نهایی گزینه‌ای که با شاخص‌های مدنظر اعضا همخوانی بیشتری داشته باشد را انتخاب خواهد کرد و در غیر این صورت گزینه‌های غیر از این سه نفر در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی به اولویت های مهم در انتخاب شهردار آینده ساوه اشاره کرد و گفت: شناخت شهر و شهرداری، تخصص و تعهد کاری لازم، پاک دست بودن، بی حاشیه بودن، برخورداری از تخصص مرتبط با حوزه شهری، بومی‌ بودن یا برخورداری از سابقه فعالیت در شهر ساوه در صورت بومی نبودن و برخورداری از روحیه جهادی برای کار و تلاش از اولویت‌های مهم در انتخاب شهردار آینده است.  

فیاضی به ویژگی های کاری سه گزینه نهایی تصدی شهرداری ساوه اشاره کرد و گفت: مدیریت قابل قبول در سطح شهر، عضویت در نظام مهندسی ساختمان، پاکدست بودن، ارتباط مطلوب با مسئولان و برخورداری از تعاملات اجتماعی مناسب، برخورداری از عامل بازدارندگی در خصوص تخلفات احتمالی، ولایی بودن، شناخت کامل شهر و مجموعه کارکنان شهرداری از ویژگی‌های اصلی سه گزینه نهایی برای تصدی سمت شهردار ساوه است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: