• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1293-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

عناوین نخست مسابقات شمشیربازی بانوان قهرمانی کشور به تهران و گیلان رسید

تیم های بانوان شمشیربازی تهران و گیلان در رده سنی نوجوانان عناوین نخست را از آن خود کردند .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مسابقات شمسیربازی بانوان قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان در  اسلحه های سابر، اپه و فلوره به میزبانی اراک و با حضور بیش از صد ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد .

با پایان مسابقات در رده سنی نوجوانان "آیسا صدیقی" از یزد در اسلحه سابر بر سکوی نخست ایستاد و "فاطمه رفیعی" از گیلان دوم شد، همچنین "فریماه گودرزی" از البرز و "آیدا حاجی آبادی" از یزد عنوان سوم مشترک را کسب کردند .

در اسلحه اپه "آتوسا شهابی" از البرز اول شد، "فائزه هاشم زاده" از تهران به مدال نقره رسید و همچنین "مبینا بافراست" از آذربایجان غربی و "زهرا عیدی شاطر" از یزد به طور مشترک سوم شدند .

"فاطمه شریف" از تهران، "شیدا حسینی" از آذربایجان غربی و "فاطمه زهرا تقی پور" از مازندران و "زهرا صادقی" از اصفهان در اسلحه فلوره این رقابت ها به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند .

در رده بندی تیمی این مسابقات گیلان در اسلحه سابر و تهران در اسلحه فلوره و اپه عناوین نخست را کسب کردند. مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور بانوان در رده سنی جوانان از امروز در دو اسلحه اپه و سابر در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک آغاز می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: