• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1785-5
  • خبرنگار : 10152
  • منبع خبر : ----

یک مسئول خبر داد:

برگزاري نمايشگاه صنايع دستي در كنار مسابقات بين المللي شطرنج جام آفتاب

معاون صنايع دستي استان مركزي از برگزاري نمايشگاه صنايع دستي در كنار مسابقات بين المللي شطرنج جام آفتاب خبر داد.

قاسم كاظمي در گفتگو با ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: گفت: همزمان با برگزاري مسابقات بين المللي شطرنج جام آفتاب با حضور93 شطرنج باز از 9 كشور در شهرستان خمين، نمايشگاه صنايع دستي در این شهرستان برگزار مي شود .

ادامه داد: محل برگزاري مسابقات شطرنج و نمايشگاه صنايع دستي هردو در بيت تاريخي حضرت امام(ره) شهرستان خمين است و حسن انتخاب محل برگزاري نمايشگاه در كنار يك رويداد ورزشي بين المللي مي تواند بازخورد نمايشگاه را براي هنرمندان ما دو چندان كند .

وی در ادامه خاطرنشان كرد: 20 هنرمند شاخص استان در 11 غرفه آثار هنري خود را براي شناساندن فرهنگ اصيل ايراني و هنر فاخر آن به مدت 10 روز به نمايش گذاشته اند تا پيام دوستي و صلح ايران را به شركت كنندگان و بازديد كنندگان اين مسابقات برسانند .

كاظمي در پايان گفت: آثار چوبي، پيكره تراشي، سفال، مينا كاري، قلم زني و نقاشي از جمله آثار ارائه شده توسط هنرمندان استان در اين نمايشگاه هستند .

گفتني است ميهمانان و ورزشكاراني از كشورهاي كرواسي، دانمارك، روسيه، اسپانيا، ارمنستان، آذربايجان، تركيه، گرجستان، عراق، افغانستان، اكراين و ايران از امروز به مدت 10 روز در شهرستان خمين اقامت دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: