• چهارشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-3092-5
  • خبرنگار : 10146
  • منبع خبر : ----

فرماندار محلات خبر داد:

راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری در شهرستان/محلات دوباره باغشهر خواهد شد

فرماندار محلات تاکید کرد: حتی یک متر از باغات تغییر کاربری پیدا نخواهد کرد و محلات دوباره به باغشهر تبدیل خواهد شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی زینی وند در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: در هفته دولت از شهدا و شهیدان رجایی و باهنر و جان برکفانی که برای دفاع از آرمان های انقلاب و تامین امنیت جمهوری اسلامی در خادج از مرزها مشغول مبارزه با ایادی استکبار هستند یاد می کنیم. مصداق این رزمندگان مجاهد شهید محسن حججی است که دیروز پیکرش تحویل مقامات ایرانی در منطقه و باعث سربلندی کشور شد. این شهدا در فضایی و در حالی جان خود را نثار کردند که دشمنان بی شماری در فضاها و شبکه های مجازی در حال تهدید افکار انقلابی و اسلامی مردم هستند، ولی مردم ایران با تفکرات و عقاید مختلف یاد این شهدا را گرامی می دارند .

زینی وند در ادامه امامان جمعه را عاملان وحدت و همبستگی نامید و گفت: مدیریت، کمک و همیاری ائمه جمعه در ایجاد همبستگی، برادری و هم افزایی در شهرستان مثمرثمر بوده است. ائمه جمعه می توانند کمک کار دولت در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی باشند. وظیفه ما مسئولین برای حضور در نماز جمعه نسبت به مردم عادی بیشتر است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: علیرغم اینکه بودجه شهرستان قوی نیست و پایه بودجه ضعیف است اما مبالغی برای ستادهای نماز جمعه در نظر گرفته شده و کمک هایی شده و تلاش می کنیم برای تکمیل مصلی های دو شهر گام برداریم .

فرماندار محلات در ادامه سخنان خود به ارائه گزارش پیرامون وضعیت شهرستان پرداخت و افزود: تلاش کردیم در شهرستان، ذیل شعارهای سال اقداماتی داشته باشیم .  

وی با بیان اینکه 80 درصد دلایل آسیب های اجتماعی به بحث معیشت و اقتصاد مردم مربوط می شود و تاکیدات رهبری بر روی موضوع اقتصاد نیز از همین روست و بالطبع در دولت نیز به این موضوع توجه ویژه شده است.

وی هنر دولت ها را تسهیل گری در بحث اشتغال و نظارت بر اجرای قانون عنوان و تصریح کرد: در کل دنیا تمام کارها به غیر از مسائل امنیتی به مردم واگذار می شود و در کشور ما جنگ تحمیلی به عنوان یکی از مهمترین مقوله های امنیتی به مردم واگذار شد که نتایج مطلوب آن را شاهد بودیم .

زینی وند از راه اندازی پنجره واحد برای تسهیل در امور سرمایه گذاران بخش خصوصی خبر داد و گفت: در شهرستان پنجره واحد برای تسهیل گری و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی راه اندازی خواهد شد و تمامی فرآیند دریافت مجوز و پیگیری آن در یک موقعیت دفتری انجام خواهد شد .

رییس شورای اداری محلات خواستار کار جهادی مسئولین شد و گفت: مسئولین موظف به پیگیری امور و حل مشکلات هستند و باید به صورت جهادی اقدامات عمرانی را پیگیری کرده و انجام دهند. روسای ادارات خود را با سرعت با دولت هماهنگ کنند زیرا پایه کار ما رفع آسیب های اجتماعی، توسعه اشتغال و رونق اقتصادی است .

زینی وند اقدامات و خدمات عمرانی و کشاورزی شهرستان را نیز تشریح و بیان کرد: واگذاری زمین نمایشگاه دائمی گل در محلات، ایجاد قطب تولید کاغذ از ضایعات سنگ، زیبا سازی بلوار شهید محلاتی ورودی شهر از سمت باقرآباد از کارهای مهم و در دست اجرای شهرستان است. شورای چهارم اعتبارات خوبی برای بلوار آیت الله غفاری کنار گذاشته و امیدواریم شورای جدید به زودی پیگیر موضوع باشد و این بلوار به یک بلوار و نمایشگاه دائمی گل تبدیل شود.

زینی وند در خاتمه از پایان مطالعات طرح شهرک ماهیان زینتی و آغاز طرح عملیاتی آن با بودجه 6 میلیاردی خبر داد .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: