• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1793-5
  • خبرنگار : 10154
  • منبع خبر : ----

برگزاری پنجمین دوره مسابقات استانی کیوکوشین اویاما؛

نخبه های کاراته استان مرکزی فردا به مصاف یکدیگر خواهند رفت

پنجمین دوره مسابقات استانی کاراته کیوکوشین اویاما روز جمعه دهم شهریورماه به میزبانی اراک و در سالن شهید حمزه برگزار خواهد شد.

حسام مکی زاده رئیس سبک کیوکوشین اویاما استان مرکزی در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: این مسابقات با هدف آماده سازی برای مسابقات کشوری که 31 شهریور به میزبانی تهران در ورزشگاه شهید حیدری نیا و با حضور نزدیک به ۲۰۰ شرکت کننده برگزار می شود، انجام خواهد شد.

وی افزود: ما نیز در این مسابقات بر روی تیم و افراد شرکت کننده  کار خواهیم کرد تا بتوانیم استعداد های خوب و افراد نخبه را شناسایی کنیم.

وی با بیان اینکه تاکنون تیم هایی از شازند، فراهان، خنداب و اراک برای حضور در این مسابقات که در تمامی رده های سنی برگزار می شود، اعلام آمادگی کرده اند، گفت: با توجه به حضور افراد با تجربه ای چون رئیس برگزاری مسابقات بین‌المللی کیوکوشین اویاما به عنوان شرکت کننده در این مسابقات می توان امیدوار بود که مسابقات خوبی در پیش رو داشته باشیم.

مکی زاده با اشاره به اینکه اولین چیزی که در کاراته اهمیت دارد اعتماد به نفس بازیکنان خواهد بود گفت: در کنار افراد با تجربه حضور چشمگیر بازیکنان کم سن و سال تر نیز مشاهده می شود که این امر در بالا بردن اعتماد به نفس آنان برای حضور در عرصه های بالاتر اهمیت ویژه ای دارد و با توجه به اینکه بعد کم مسافت باعث می شود خانواده ها نیز بعضا فرزندان خود را در این مسابقات همراهی کنند از این لحاظ نیز می توان گفت اعتماد به نفس این افراد تقویت خواهد شد.

رئیس سبک کیوکوشین اویاما استان با اشاره به اینکه تعداد شرکت کننده ها و کادر فنی حاضر در این مسابقات زیاد است افزود: هیچ گاه نمی شود همه را راضی نگه داشت و از آنجاکه استان مرکزی طی سال های اخیر رشد چشم گیری در این رشته و سبک های مختلف داشته است برای اینکه در این مسابقات حقی از کسی تضییع نشود ما به کادر فنی تیم ها پیشنهاد دادیم که همراه خود یک کارشناس داوری نیز داشته باشند تا نهایت رضایت مندی و حداقل ناعدالتی را در این رقابت‌ها شاهد باشیم و البته در این حوزه بر تجربیات دوره های گذشته نیز تکیه خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: