• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-3192-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

زمانی قمی:

بر یکپارچگی استان تاکید دارم

استاندار مرکزی با بیان اینکه واگرایی امنیت را خدشه دار می کند، گفت: به شدت بر یکپارچگی استان تاکید دارم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمود زمانی قمی در گفتگوی زنده تلویزیونی درخصوص مسائلی که در در روزهای اخیر در مورد الحاق دو شهرستان محلات و دلیجان به استان قم مطرح شد، گفت: به همگرایی در استان بسیار توجه دارم و اگر می گویم نمایندگان، علما، بزرگان و نماینده ولی فقیه، همه گروه ها و همه سلایق دست در دست هم بدهیم به این دلیل است که هدف بزرگی به نام همگرایی را در استان دنبال می کنم.

وی واگرایی را نقطه مقابل همگرایی دانست و با بیان اینکه همگرایی امنیت می آورد و واگرایی امنیت را خدشه دار می کند افزود: به شدت بر یکپارچگی استان تاکید دارم.

زمانی قمی با تاکید بر اینکه به عنوان استاندار و مسئول امنیت استان این مسئله را با دقت مراقبت می کنم، افزود: می توانم در خصوص همه شهرستان ها و همه موضوعات استان در حوزه تصمیمات کشوری و باقی موضوعات نظر بدهم و از یکپارچگی و وحدت و همگرایی دفاع کنم.

وی افزود: همه دوستان و همه سلایق را به این مسیر دعوت می کنم اما اگر واقعا آثار و علائمی از عدم همگرایی ببینم، به وظایف خود عمل می کنم و علاقمندم همه مردم در اقصا نقاط استان برادرانه در کنار هم باشند، کما اینکه هستند و ما هم در توزیع امکانات و نگاه به همه شهرها و شهرستان ها به دور از هر حب و بغض و نظر خاص عمل کرده و علاقمند به اعتلا و سربلندی استان هستیم و همه مردم مورد احترام ما هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: