• چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-4692-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

سکوت در مقابل کشتار مسلمانان روهینگیا لکه ننگی بر پیشانی مجامع حقوق بشری است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در پیامی حملات وحشیانه به مردم مظلوم و بی دفاع روهینگیا را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در این پیام آمده است: حملات وحشیانه به مردم مظلوم و بی دفاع روهینگیا قلب هر انسان با وجدان را به درد می آورد .

جنایات افراطیون بودایی باعث شده هزاران انسان بی گناه، زن و مرد، پیر و جوان و کودک به آتش و خاک و خون کشیده شوند و این مردم مظلوم در سخت ترین شرایط زندگی، دارو، درمان و آب و غذا قرار گرفته و هزاران انسان بی پناه آواره شوند . این جنایات موجب ننگ بشریت و حامیان جنایتکاران خواهد بود و تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد .

به مصداق «القسر لایدوم» خداوند انتقام خون های مظلومان را از ستمکاران و جباران خواهد گرفت و البته انتقام الهی شدید و سخت خواهد بود .

در مورد این دست جنایات آنچه مایه تاسف و درد آور است این است که این اقدامات با سانسور شدید رسانه ای مواجه و هیچکدام از مجامع به اصطلاح حقوق بشری اقدامات اساسی برای جلوگیری از این رفتار نشان نداده اند و این لکه ننگی برای مدعیان حقوق بشر و سازمان ملل و شورای امنیت خواهد بود . رژیم کودک کش صهیونیستی در نسل کشی مسلمانان سهیم شده و برای آنها تسلیحات پیشرفته ارسال می کند .

انتظار می رود مردم و ادیان مختلف با برخورداری از رفتار مسالمت آمیز از تجاوز به حقوق یکدیگر پرهیز کنند و مجامع بین المللی و دولت جمهوری اسلامی ایران برای جلوگیری از این جنایات نمام ظرفیت های خود را به کار گیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: