• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3791-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مرکزی

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مرکزی خبر داد .

نگین براتی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرکزی در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: با توجه به اهمیت کارآفرینی، برنامه ریزی و سیاستگذاری در زمینه توسعه و ترویج آن از الزامات برنامه های مختلف توسعه اقتصادی استان بوده و ماهیت فرادستگاهی و فرابخشی مقوله کارآفرینی توجه به آن را توسط تمامی دستگاهها ضروری می سازد .

وی افزود: کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحولند، آنان از طریق تشخیص فرصت ها ارزش آفرینی کرده و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار و پویایی برای اقتصاد کشور به همراه می آورند .

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل خاطرنشان کرد: به لحاظ نقش ویژه کارآفرینان در جامعه، شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب آنان در جهت پیشرفت و توسعه و بهبود فضای کسب و کار در استان یکی از اقدامات مهم در زمینه الگوسازی برای جوانان و ترویج و توسعه کارآفرینی در کشور است.

براتی با تأکید بر اینکه برگزاری این جشنواره می تواند زمینه های حضور کارآفرینان در جامعه و افزایش سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم کند، افزود:  این جشنواره میعادگاهی برای گردهم آوردن کارآفرینان است که تجارب موفق خود را با جامعه در میان بگذارند و مشعل و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند .

وی تصریح کرد: تشکیل کانون کارآفرینی در استان با حضور کارآفرینان برتر استانی و مشارکت آنان با نهادهای اجرایی به عنوان اتاق فکر کارآفرینی، یکی از دستاوردهای همین جشنواره هاست که نتایج موثری در توسعه کارآفرینی در استان به همراه خواهد داشت .

براتی در پایان اظهار کرد: از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می دانند دعوت می شود از اکنون لغایت ۱۱ مهر ۱۳۹۶ به سایت www.karafarinanebartar.ir  مراجعه و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند.

به گفته وی، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان  یا ادارات شهرستانی مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: