• شنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-4293-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

عضو كميته فني تيم آلومينيوم:

سطح حنطه بسیار پایین بود/همه باید برای موفقیت حامد بصیری کمک کنیم

پیشکسوت  فوتبال  اراک با بیان اینکه همه باید برای موفقیت حامد بصیری کمک کنیم، گفت: برای کسانی که بدنبال بومی گرایی هستند، حمایت از حامد بصیری بهترین فرصت است.

علیرضا علیدادی در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص عملکرد علی حنطه در تیم آلومینیوم اظهار کرد: متاسفانه سطح این مربی بسیار پایین بود و هیچ تلاشی از طرف وی برای ارتقا کار صورت نمی گرفت به طوری که بعد از بازی با نساجی در مورد نحوه بازي آلومینیوم، بنده و اعضاي كميته فني نزديك به ٢٠ مورد از وي ايراد گرفتيم و وقتي اين اشتباهات را گوشزد كرديم توقع داشتيم در تمرينات و بازی بعدي تيم حداقل چند مورد از اين اشتباهات برطرف شود ولی اصلا به هیچ کدام از آنها توجه نشد .

وی اظهار کرد: ما در مربيگري بر اين باوريم كه اگر اشكالي يا اشتباهي در تیم به وجود مي آید، آن مشکل را برای بار دوم نباید ببينيم و اگر آن مشکل حل نشود در مربيگري زمين خواهيم خورد؛ بنده حدود ٥٠ دقيقه تمرين بعد از بازي با نساجي را زير نظر گرفتم، اما در اين زمان علیرغم اشتباهات متعدد حتي يك بار هم تمرين متوقف نشد تا مشكلات اصلاح شود و راه صحيح تمرين به بازيكنان گوشزد شود و اين يكي از معضلات بزرگ مربي گري است و عدم تسلط مربي بر روي تاكتيك و بازيكنان را نشان می دهد .

عليدادي گفت: حضور اين مربي از ابتدا در اراک اشتباه بود و خيلي از مربيان و پيشكسوتان فوتبال مخالف آمدن اين مربي بودند؛  واقعا چطور مي شود كه اين مربي با این درجه از معلومات سكان هدايت تيم را بر عهده بگيرد ولي مربيان بومي اين شهر كه درجه ای به مراتب بالاتر دارند به دور از تيم باشند، در مجموع به عقیده بنده حتی می شد زودتر هم با این مربی قطع ارتباط کنیم .

این پیشکسوت فوتبال در خصوص حضور حامد بصیری به عنوان سرمربی تصریح کرد: متاسفانه ما اراكي ها جذب اسم مي شويم و افراد بومي خود را نمي بينيم ولی خوشبختانه حامد بصیری دیده شد. شخصيت و منش حامد بصيري واقعا بالاست و امروز بصیری کار بسیار دشواری پیش رو دارد و همه باید برای موفقیت به او کمک کنیم .

وی ادامه داد: البته نقش بازیکنان در حمایت هم تیمی سابق شان بسیار پر اهمیت است و بازیکنان باید با تمام توان به موفقیت تیم و بصیری کمک کنند .

علیدادی در پایان خاطرنشان کرد: امروز بهترین زمان است تا کسانی که بدنبال بومی گرایی هستند در عمل و نه در شعار از این تیم حمایت کنند تا پتانسیل مربیان بومی اراک دیده شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: