• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-5692-5
  • خبرنگار : 10152
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

معاون استاندار:

مطالبه انتزاع از استان به دلیل وجود مشکلات، پسندیده نیست

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با بیان اینکه 12 شهرستان استان مرکزی باید در کنار هم رشد کنند افزود: مطالبه انتزاع از استان به دلیل وجود مشکلات پسندیده نیست.

به گزارش ایسنا، شکراله حسن بیگی در جمع خبرنگاران، گفت: بعد از اینکه شورای پنجم در سراسر کشور مراسم تحلیف را انجام دادند و رسمیت پیدا کرد، برنامه استانداری بر این بود که با تمام شوراها جلساتی را داشته باشد و مسائل و مشکلات شهرستان‌ها در قالب این جلسات مطرح شود.

وی افزود: در این جلسه کلیات مسائل و مشکلات شهرهای دلیجان، نراق، محلات و نیم‌ور، بررسی شد و در نهایت تصمیم بر این شد که جلسه بعدی در خود شهرستان‌ها تشکیل شود و معاونین مربوطه به اتفاق مدیران کل، در شهرستان ها حضور داشته باشند و در قالب آن جلسه مسائل مطرح ‌شود و تصمیم‌گیری لازم انجام شود.

وی افزود: آنچه که مسلم است آنست که استان مرکزی 12 شهرستان دارد و همه باید با همدیگر رشد کنند، اما چناچه شهرستان‌ها به واسطه ناراحتی و مشکلات بخواهد موضوع انتزاع را مطرح کنند، چندان پسندیده نیست، راه‌های دیگری هم برای حل مشکلات وجود دارد، شنیدن حرف های مردم می‌تواند در این زمینه مثمر‌ثمر باشد.

حسن‌بیگی ادامه داد: در کارگروه اقتصادی که یک ماه پیش برگزار شد، این موضوع مطرح شد که چرا مدیران کل در مرکز استان برنامه‌ها ارائه نمی‌دهند و به شهرستان‌ها برای حل معضلات سفر نمی‌کنند.

وی بیان کرد: مدیران کل موظفند که در شهرستان‌های مختلف استان حضور پیدا کنند و تنها به سفر به شهرستان‌های نزدیک اکتفا نکنند، و مسائل و مشکلات را از همان شهر‌ها پیگیری کنند.

حسن‌بیگی افزود: در صورتی که مطالبات شهرستان‌ها شنیده شود، آن قسمتی که قابل حل باشد، سعی در رفع آنها خواهیم داشت، اما برخی مشکلات مانند احداث جاده مستلزم بودجه سنگینی است که این مهم زمانبر است و در صورتی که برای حل آنها اقدام کنیم، مردم متوجه خواهند شد.

وی در پایان افزود: تمام مسائل و مشکلات این چهار شهر در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد که در جلسه آینده، مدیران کل نیز به شهرستان‌ها رفته و از آنجا مشکلات و معضلات مطرح و پیگیری شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: