• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-4685-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

نمایشگاه توانمندی های بانوان اراکی گشایش یافت

نمایشگاه توانمندی های بانوان اراکی در حوزه صنایع دستی با حضور 43 هنرمند در فرهنگسرای شهر اراک گشایش یافت.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، همزمان با افتتاح ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران نمایشگاه توانمندی بانوان در فرهنگسرای شهر اراک گشایش یافت.

حمید حسنی در خصوص برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار ایسنا گفت: نمایشگاه توانمندی بانوان با رویکرد صنایع دستی و دست سازه های هنری از امروز تا جمعه 24 شهریور در فرهنگسرا برگزار می شود.

وی گفت: در این نمایشگاه 43 نفر از هنرمندان اراکی حاضرند که از بین 200 متقاضی حضور در نمایشگاه، به واسطه کیفیت کار و انضباط کاری شان انتخاب شده اند.

حسنی بیان کرد: این هشتمین نمایشگاه توانمندی بانوان است که برگزاری آن به صورت مکرر در دستور کار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک قرار دارد و هرساله سه مرتبه  در فرهنگسرا برگزار می شود و این نمایشگاه اولین نمایشگاه در سال جاری است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک افزود: نمایشگاه توانمندی های بانوان زمستان و در آستانه نوروز مجددا در اراک برگزار می شود و امید است که مردم به مانند دوره های قبل از این نمایشگاه ها استقبال کنند چراکه حمایت از هنرمندان شهرستان اراک که در کشور نیز صاحب جایگاه هنری هستند یکی از اهداف سازمان است که مورد توجه قرار دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: