• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-4493-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان:

مذاکرات خوبی برای حفظ باشگاه شهرداری انجام شده/درخصوص نتایج شهرداری ساوه دستور رسیدگی دادم

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: بقای باشگاه شهرداری اراک به نفع ورزش استان است و برای حفظ آن مذاکرات خوبی انجام داده ایم.

عابد حقدادی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: باشگاه شهرداری اراک در این چند سال روند خوبی را طی کرده و حمایت قابل توجهی از ورزش حرفه ای و ورزشکاران در قالب تیم های مختلف داشته است. همچنین در بحث تیم های پایه نیز عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است.

وی ادامه داد: نبود باشگاه شهرداری به نفع اراک نیست و صدمات جبران ناپذیری را به ورزش و جوانان اراک می زند، بر همین اساس تعاملات و مذاکرات خوبی با اعضای شورای شهر داشتیم و همه آنان متفق القول موافق حمایت از ورزش چه در بعد قهرمانی و چه در بعد همگانی هستند.

وی تصریح کرد: به هر حال رعایت قوانین و مقررات و همچنین نظارت بر عملکرد باشگاه مورد توجه اعضا شورا و مورد تاکید ما نیز هست ولی در مجموع بدنبال آن هستیم که بتوانیم با یک روش برد _برد باشگاه را حفظ کنیم و رشته هایی همچون بسکتبال، والیبال و برخی رشته های دیگر که از چندین سال قبل موفق بودند و دارای پتانسیل هستند مورد حمایت باشگاه قرار بگیرند.

حقدادی ادامه داد: مردم بویژه جامعه ورزش با حضور معنی دار خود در انتخابات اخیر خواسته های خود را مطرح کردند و امیدوارم در شهرداری اراک همانند شهرداری ارومیه، تبریز، ماهشهر، بندرعباس ، تهران و...حمایت از ورزش را همچنان سر لوحه کار خود قرار دهد.

وی در خصوص جلسه قرعه کشی سوپر لیگ بسکتبال و عدم حضور تیم شهرداری در این مراسم نیز خاطرنشان کرد: هنوز هم امکان حضور تیم بسکتبال شهرداری اراک در سوپر لیگ مهیاست و رئیس هیات بسکتبال استان با فدراسیون مذاکراتی داشته است و اگر نیاز باشد خود بنده نیز به این قضیه ورود خواهم کرد.

حقدادی با اشاره به وضعیت باشگاه آلومینیوم اظهار کرد: با حمایت های مدیر عامل ایرالکو ، مدیریت استان و  نمایندگان مردم اراک در مجلس  باشگاه بار دیگر شکل گرفت و امروز روند رو به رشدی را دنبال می کند که باعث خوشحالی همه هواداران خواهد بود.

وی در خصوص انتخاب حامد بصیری به عنوان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: بصیری از بازیکنان با اخلاق و فنی فوتبال اراک است که سالیان سال برای این تیم زحمت کشیده است. به عقیده بنده انتخاب حامد بصیری  بعنوان سرمربی اتفاق خوبی بود و امیدوارم وی علیرغم کار دشواری که پیش رو دارد با عملکرد خوب خودش جایگاهش را تثبیت کند.

حقدادی در پایان در خصوص وضعیت تیم فوتسال شهرداری ساوه گفت: حضور بدون موفقیت در لیگ شکل خوبی ندارد به همین منظور از هیات فوتبال و سرپرست اداره ورزش و جوانان ساوه خواسته ام به وضعیت شهرداری ساوه ورود کنند و با رفع مشکلات و موانع احتمالی شرایط این تیم را بهبود ببخشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: