• پنجشنبه ۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-2692-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

منصوری: تجلیل از مفاخر و مشاهیر ساوه و زرندیه در دستور کار قرار دارد

نماینده مردم ساوه و زرندیه گفت: تجلیل از مفاخر و مشاهیر ساوه و زرندیه در دستور کار قرار دارد تا این دو شهرستان که مهد بزرگان و مفاخر است به خوبی معرفی شود و در همین راستا همایش‌های متعددی هم برگزار شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدرضا منصوری در نشستی با خبرنگاران افزود: در مدت 14 ماه از آغاز نمایندگی با دعوت از چندین وزیر، معاون وزیر و با حضور مدیران استانی و شهرستانی بخش مهمی از مشکلات و نیازهای مردم این دو شهرستان برطرف و برای حل سایر مشکلات برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به حضور خود در تمامی روستاها و شهرهای ساوه و زرندیه و بازدید میدانی به منظور شناخت کافی از حوزه انتخابیه اظهار کرد: با حضور در تمامی نقاط حوزه انتخابیه مشتمل بر دو شهرستان، 9 شهر و قریب به 400 روستا اشراف کاملی به منطقه پیدا شد و همین شناخت و بازدید میدانی موجب تشدید خدمت‌رسانی شده و حجم خدمات ارائه شده در این مدت را دو چندان کرده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت با تاکید بر لزوم همدلی و اتحاد برای پیشرفت و توسعه کشور اظهار کرد: با هیچ کسی خصومتی نداشته و همواره وحدت و همدلی را به عنوان رمز موفقیت دانسته و بر آن تاکید داریم و از تمامی افرادی که دلسوزانه برای پیشرفت ساوه و زرندیه تلاش می‌کنند تمام قد حمایت کرده و مانع از سنگ‌اندازی عده‌ای خواهم شد.

وی بیان کرد: آغاز نمایندگی ما در دورانی اتفاق افتاد که شرایط مالی کشور دشوار و با تحریم‌هایی مواجه بودیم که منجر به محدودیت در بودجه شده است اما با بکارگیری تمامی توان و جذب اعتبارات ملی مسیر پیشرفت را شتابان طی کردیم و زمینه توسعه متوازن ساوه و زرندیه فراهم شده است.

منصوری با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی در شهرستان اظهار کرد: تجلیل از مفاخر و مشاهیر ساوه و زرندیه در دستور کار قرار دارد تا این دو شهرستان که مهد بزرگان و مفاخر است به خوبی معرفی شود و در همین راستا همایش‌های متعددی هم برگزار شده است.

وی خواستار برگزاری کنگره بین المللی مشاهیر و مفاخر این منطقه به ویژه کنگره بین‌المللی نکوداشت علامه عسکری ساوجی از مفاخر و ذخایر مذهب شیعه در جهان شد و افزود: معرفی مفاخر و بزرگان گامی در جهت تکریم نخبگان و ارتقای شاخض های فرهنگی خواهد شد.

نماینده ساوه و زرندیه در ادامه با درخواست از خبرنگاران برای همفکری و هم اندیشی به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به مردم گفت: همفکری در فضای دوستانه و صمیمی در حل مشکلات بسیار کارگشا و موثر خواهد بود.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه نیز گفت: شهرستان ساوه از ظرفیت بالایی در حوزه فرهنگ برخوردار است و این خطه از دیار اسلامی مهد مفاخر و مشاهیری است که باید به خوبی به جهان معرفی شوند.

حسین محمودی فر با تاکید بر معرفی آداب و رسوم و سنت های این شهرستان توسط اصحاب رسانه گفت: برگزاری کنگره‌های بین‌المللی، چاپ کتب مفاخر و بزرگداشت مفاخر اقدامی ارزشمند در این راستاست.

وی در ادامه با اشاره به برخی مشکلات خبرنگاران از نمایندگان مجلس خواست تا با وضع قوانین حمایتی زمینه برآورده شدن مطالبات خبرنگاران را فراهم کنند.

در این دیدار تنی چند از خبرنگاران به بیان برخی مشکلات و مسایل اشاره کردند و بر حل مشکل بیمه خبرنگاران تاکید کردند. در ادامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران تجلیل شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: