• سه شنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4884-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

دفتر ایران‌ایر در استان مرکزی راه‌اندازی می‌شود

مدیر فرودگاه اراک گفت: ضمن توافق صورت گرفته با شرکت هواپیمایی ایران ایر این شرکت دفتر نمایندگی خود را در استان مرکزی راه‌اندازی می‌کند.

رحیم حسین‌نسب در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: طی جلسه و ملاقات حضوری که به همراهی استاندار مرکزی با مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام شد، این شرکت برای راه‌اندازی دفتر و نمایندگی در استان مرکزی اعلام موافقت کرد که اتفاق بزرگی در صنعت هوانوردی استان مرکزی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه جانمایی‌های مورد نظر برای این دفتر انجام گرفته است، افزود: امروز میزبان نماینده این شرکت هواپیمایی در استان مرکزی هستیم تا فضاهای در نظر گرفته شده برای این دفتر را بازدید شده و تصمیم نهایی برای فضای مورد نظر استقرار این دفتر در اراک اتخاذ شود.

حسین‌نسب با بیان اینکه مراحل کار به انجام رسیده است، تصریح کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایر به مثابه اداره کلی است که متولی پروازها قلمداد می‌شود و راه‌اندازی و افتتاح این دفتر در استان مرکزی باعث می‌شود که با هیچ گونه کمبود در امر پرواز در استان مرکزی مواجه نباشیم.

وی با اشاره به گشایش‌های برجام و اختصاص 200 دستگاه هواپیمای ایرباس، بوئینگ و ATR به ایران گفت: تاکنون چهار ایرباس و 6 دستگاه ATR وارد کشور شده است و با توجه به قدرت ایران‌ایر که روزی یکی از پنج شرکت هواپیمایی برتر دنیا بوده است و امید است این عنوان مجدد تکرار شود، می‌توان صنعت هوانوردی استان مرکزی را با حضور دفتر این شرکت دچار تحولی بزرگ کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: