• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-2091-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل بانک کشاورزی استان مرکزی معارفه شد

بخش کشاورزی نیازمند حمایت شدید سیستم بانکی است

مديركل هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري مركزي گفت: بخش کشاورزی به لحاظ برخورداری از شرایط خاص نسبت به دیگر بخش های اقتصادی نیازمند حمایت شدید سیستم بانکی است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمود نعمتی در آيين توديع و معارفه مدير شعب بانك كشاورزي در استان، اظهار کرد: استان مرکزی گرچه به عنوان استانی صنعتی شناخته می شود، اما بخش کشاورزی نیز در این استان از جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردار بوده و این استان دارای ظرفیت‌های متنوعی در حوزه کشاورزی است.

وی افزود: بخش مهمی از اقتصاد استان در حوزه های تولید و اشتغال در بخش کشاورزی شکل می گیرد و براین اساس فعالیت بانک کشاورزی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

نعمتی با بیان اینکه تعداد بهره برداران این بخش که به سیستم بانکی مراجعه می ‌کنند، بسیار زیاد است، گفت: کشاورزانی که مشتریان این بخش در سیستم بانکی هستند کاری طاقت فرسا و سخت داشته و توقعات بالایی از این سیستم دارند و در زمان مراجعه به سیستم بانکی علاوه بر دریافت خدمات نیازمند مشاوره و راهنمایی نیز هستند.

وی فعالیت بانک کشاورزی در حوزه خدمات رسانی به کشاورزان در دو سال اخیر را مطلوب دانست و اظهار کرد: می‌توان گفت که طی دو سال اخیر بان کشاورزی در استان توانسته است مراجعات را اداره کرده و چه در طرح رونق تولید و چه در خصوص ستاد تسهیل به استان کمک کند.

نعمتی با تایکد بر اینکه منابع بخش کشاورزی که شرایط خاصی نسبت به دیگر بخش های اقتصادی دارد، باید به بهترین شکل هزینه شود کو تلاش لازم در این خصوص در استان انجام شده است، این بخش را نیازمند حمایت شدید سیستم بانکی دانست و خواستار تلاش و همکاری مدیریت جدید در راستای تحقق این مهم شد.

وی خاطرنشان کرد: هرگونه اختلال در بخش کشاورزی به صورت مستقیم بر زندگی مردم تاثیر می گذارد و براین اساس کیفیت ارائه خدمات به این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

براساس این گزارش، در این مراسم از زحمات معماریان مدیر سابق بانک کشاورزی در استان مرکزی تقدیر و عبدالصمد صناعي به عنوان مدير جديد منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: