• پنجشنبه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-4392-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

منصوری:

کلنگ احداث بیمارستان 160 تختخوابی ساوه کمتر از یک ماه آینده به زمین زده خواهد شد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کلنگ احداث بیمارستان دولتی 160 تختخوابی ساوه کمتر از یک ماه آینده به زمین زده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدرضا منصوری در آئین بهره‌برداری از سه طرح بهداشتی و درمانی در ساوه گفت: با واگذاری زمین مربوط به احداث بیمارستان 160 تختخوابی ظرف یک ماه آینده عملیات اجرایی احداث این مرکز درمانی دولتی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت این بیمارستان بالغ بر 900 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است، افزود: این نخستین بیمارستان دولتی است که پس از انقلاب از سوی وزارت بهداشت و با مشارکت خیرین در این شهرستان احداث خواهد شد.

منصوری با اشاره به جانمایی انجام شده به منظور احداث این بیمارستان اظهار کرد: احداث این بیمارستان در مجاورت پردیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به عنوان بهترین نقطه ممکن برای احداث است که موجب خواهد شد این مرکز درمانی به یک مرکز درمانی و آموزشی مجهز شود.

وی گفت: با پیگیری‌های بعمل آمده احداث این مرکز درمانی توسط وزارت راه و شهرسازی و تجهیز آن از سوی وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت احداث این بیمارستان را موجب تحول در حوزه سلامت این شهرستان دانست و افزود: با افزایش بودجه دانشکده علوم پزشکی ساوه از 24 میلیارد تومان به 44 میلیارد تومان در سال جاری شاهد تعریف پروژه‌های متعددی در حوزه‌های گوناگون به ویژه این بیمارستان هستیم.

وی افزود: این میزان رشد بودجه موجب شده است که هم اکنون بالغ بر 20 پروژه بهداشتی و درمانی در ساوه و زرندیه اجرا شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: