• پنجشنبه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-4492-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

مشاركت مردمي مهمترين مولفه اثربخش در ايجاد نظم و امنيت پايدار است

استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرا رسیدن این هفته را تبریک گفته و آورده است: مشاركت مردمي، مهمترين مولفه اثربخش در ايجاد نظم و امنيت پايدار در جامعه است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمود زمانی قمی در این پیام آورده است: روز نیروی انتظامی فرصتی ارزشمند برای تجلیل از جان‌برکفان و از خودگذشتگانی است که کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان زمینه‌ساز استقرار  امنیت و آسایش عمومی است .

نیروی انتظامی در دوران حیات جمهوری اسلامی پیوسته با شجاعت، دلاوری و ایثارگری در صحنه حمایت و حراست از ارزش های نظام و برقراری امنیت و نظم در صحنه بوده است و بدون شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش های بی وقفه و بی دریغ رشادت های بزرگ مردان نیروی انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت نموده و اخلاق مداری، دین داری و قانون گرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند .

مشارکت مردمی پایه و اساس موفقیت های نیروی انتظامی است و تحقق برنامه های اجتماعی ، انتظامی و امنیتی نیروی انتظامی در گرو همراهی و مشارکت مردم است، بی تردید هفته نیروی انتظامی فرصتی مناسب برای تقویت تعامل و همکاری و جلب مشارکت دستگاه های اجرایی، اقشار اجتماعی و عامه مردم و سهم آنان در برقراری و توسعه امنیت است .

زمانی قمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، روز نیروی انتظامی و فرا رسیدن هفته ناجا با شعار "«پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» "را به فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور بویژه استان مرکزی تبریک گفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: