• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-2491-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

اعضای حقوقی هیات مدیره آذرآب مشخص شدند
مواد اولیه تولید به زودی ترخیص می‌شود

رئیس شورای اسلامی کار شرکت آذرآب گفت: در جلسه روز گذشته اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت انتخاب شدند.

مهدی پورصفایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، عنوان کرد: روز گذشته نشست مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در محل سالن پیامبر اعظم استانداری مرکزی برگزار شد که تصمیمات این مجمع منجر به انتخاب هفت عضو حقوقی هیات مدیره شد.

وی با اشاره به اینکه دستورکار اول این نشست بررسی صورت مالی شرکت در سال 1395 بود که به جلسه بعدی موکول شد، افزود: اعضای حقوقی مشخص شده موظفند ظرف دو هفته آینده نماینده و اعضای حقیقی هیات مدیره را معرفی کنند که این معرفی منجر به تعیین رئیس، نایب رئیس، اعضا و مدیرعامل خواهد شد.

پورصفایی تصریح کرد: اثربخشی هیات مدیره و موفقیت آنها بسته به معرفی نماینده و اعضای حقیقی دارد که با توجه به شرایط شرکت بتوانند از جایگاه خود برای ادامه کار آذراب و انعقاد قراردادهای موفق استفاده کنند و البته تاکید نشست دیروز بر معرفی و انتخاب افراد ذی‌نفوذ و موثر بود.

رئیس شورای اسلامی کار شرکت صنایع آذرآب اراک با بیان اینکه در جلسه روز گذشته صحبتی از انتخاب مدیرعامل جدید صورت نگرفت، اما بر انتخاب اصلح تاکید شد، اضافه کرد: خوشبختانه از دوشنبه گذشته کار در آذرآب از سر گرفته شده است و با توجه به قراردادهای موجود تولید با سرعت دنبال می‌شود، تنها مشکل در خصوص ترخیص بار و مواد اولیه از گمرک است که مقرر شده وزارت صنعت، معدن و تجارت پیگیری لازم جهت تسهیل و تسریع ترخیص بار شرکت از گمرک را انجام دهد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: