• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 967-5392-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

اعتماد آحاد جامعه به ناجا روز به روز در حال افزایش است

استاندار مرکزی با تقدیر از تلاش های کارکنان نیروی انتظامی در حوزه نظم و امنیت اجتماعی گفت: با توجه به اثربخشی نقش و کارکرد ناجا در عرصه اجتماع، اعتماد آحاد جامعه به پلیس روز به روز در حال افزایش است .

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، "محمود زمانی قمی" صبح امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به نقش نیروی انتظامی اظهار کرد: جانفشانی ماموران جان بر کف ناجا در حل مسائل جامعه و حفظ و ثبات امنیت اجتماعی تاثیر مثبتی داشته است.

وی افزود: دلیرمردان فعال در نیروی انتظامی با تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی، چشمان بیدار دفاع و صیانت از حریم جامعه محسوب می‌شوند.

استاندار مرکزی با اشاره به اقدامات اثربخش پلیس استان در رفع معضلات اجتماعی گفت: به عنوان رئیس شورای تامین استان، همواره شاهد تلاش های کارکنان ناجا در رفع معضلات اجتماعی به ویژه مشکلات جامعه کارگری بوده ام.

زمانی قمی با اشاره به نعمت سلامت و امنیت گفت: حضور پلیس امنیت بخش و سبب ارتقا احساس آرامش و آرامش روحی در جامعه است و وظیفه خود را به شکل مطلوب و در تمام حوزه‌های مبارزه با مواد مخدر، مفاسد و سایر معضلات اجتماعی به خوبی به انجام می‌رساند و در راستای حفظ و تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی ادامه داد : نیروی انتظامی در حفظ نظم، امنیت داخلی و برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی و کلیدی بر عهده داشته و همیشه ثابت کرده که به عنوان یار ویاور در کنار مردم بوده و از هر گونه خدمت صادقانه کوتاهی نکرده است.

زمانی قمی خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش حاکم بر کشور عزیز ایران، مرهون تلاش‌ها و رشادت‌های تمامی نیرو‌های نظامی، انتظامی است که با از خودگذشتگی خود این موهبت ارزشمند را برای ملت فراهم ساخته اند.

وی اضافه کرد: امیدواریم که مجموعه نیروی انتظامی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و حفظ اقتدار و دوام و بقای انقلاب نظام موفق باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: