• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-493-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

تعیین تکلیف باشگاه شهرداری مطالبه مهم جامعه ورزش از استاندار جدید

کارشناس ورزش استان مرکزی گفت: با حضور استاندار جدید، منتظر پيگيري مطالبات ورزشكاران و راه اندازي مجدد باشگاه شهرداري اراک هستيم.

ابوالفضل یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، با بیان اینکه آقازاده خود از جامعه ورزش است، افزود: مطمئنا با شناختی که از استاندار جدید داریم، وی مطالبات جامعه ورزش استان را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد و این موضوع یک دلگرمی بزرگ برای ورزشکاران استان است.

یوسفی با اشاره به فعالیت بیش از دو هزار ورزشکار زیر مجموعه باشگاه شهرداری اراک، تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا شروع لیگ های مختلف ورزشی در فصل جدید باقی نمانده است، انتظار می رود تکلیف فعالیت مجدد باشگاه شهرداری بزودی مشخص شود.

یوسفی خواستار توجه و حمایت شهردار جدید اراک به راه اندازی مجدد باشگاه شهرداری شد و تصریح کرد: ورزش قهرمانی در گسترش ورزش در شهر موثر است و موتور محرک ورزش است، پویایی و نشاط جامعه در زمینه ورزش با ورزش همگانی تا حد کمی تامین می شود در صورتی که ورزش قهرمانی پیش برنده و حرکت دهنده جامعه به سمت اهداف عالی ورزش است.

مربی تیم ملی هاکی در پایان گفت: امروز اگر به فضای شهر بنگریم در می یابیم که تفریح سالم و فراگیر جوانانمان چیزی جز ورزش نیست و این نشاط و پویایی همواره وقتی پر رنگ تر شده است که سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه ی قهرمانی صورت گرفته است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: