• پنجشنبه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-2492-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

آقازاده به مقام شامخ شهدای ساوه ادای احترام کرد

استاندار مرکزی در سفر به شهرستان ساوه با حضور در گلزار شهدای امام زاده سید علی اصغر (ع) این شهرستان به مقام شامخ شهدای این خطه از دیار اسلامی ادای احترام کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در نخستین سفر خود به ساوه در سمت استاندار مرکزی ضمن گلباران گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه یاد و خاطره ایثارگری‌های شهدای عزیز را گرامی داشت.

وی همچنین با زیارت بقعه متبرکه امامزاده سید علی اصغر (ع) از نوادگان امام محمد باقر (ع) بر سر مزار مرحوم حسین اسلامی نماینده فقید ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی یاد و خاطره این خادم مردم را گرامی داشت.

استاندار مرکزی در جریان گلباران گلزار شهدای ساوه از شهیدان به عنوان افتخار ایران اسلامی یاد کرد و بر تداوم خط سرخ ایثارگران و حافظان اقتدار و عزت ایران اسلامی تاکید کرد.

آقازاده تصریح کرد: ملت ایران باید همواره قدردان خون های مطهر و پاکی باشند که برای اقتدار و استحکام بخشیدن به ارکان و پایه‌های این کشور جانفشانی کردند تا امروز ایران اسلامی در اوج افتخار و اقتدار باشد و مواضع این کشور موثر در تمامی معادلات بین‌المللی باشد.

وی تصریح کرد: به برکت خون مطهر شهدا و جانفشانی رزمندگان و ایثارگران ایران اسلامی امروز شاهد توسعه، پیشرفت و بالندگی این کشور در تمامی حوزه‌ها با هدایت‌های مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید هستیم و روز به روز بر افتخارات این ملت و کشور افزوده می‌شود.

به گزارش ایسنا، استاندار مرکزی پس از گلباران گلزار شهدا بلافاصله در سالن اجتماعات فرمانداری ساوه حضور یافت و جلسه ستاد راهبری مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در ساوه به ریاست وی آغاز شد.

آقازاده در ادامه سفر به ساوه از خط انتقال سهم آب ساوه از سدکوچری بازدید و از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی این طرح ملی و اصلی‌ترین نیاز این شهرستان قرار خواهد گرفت و پس از آن دو واحد خدماتی و تولیدی را افتتاح خواهد کرد.

براساس این گزارش، عصر امروز استاندار مرکزی به زرندیه سفر خواهد کرد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و دیدار با یک خانواده شهید در جلسه ستاد راهبری مدیریت اقتصاد مقاومتی زرندیه نیز شرکت خواهد کرد و سپس از شرکت مجتمع زرین کشت پایدار و نیز شرکت گلبهار پارسیان بازدید خواهد کرد و از نزدیک در جریان روند تولیدات این دو واحد تولیدی در حوزه کشاورزی و صنعتی قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: