• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 968-4992-5
  • خبرنگار : 10013
  • منبع خبر : ----

آقازاده هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در برگزاری کنفرانس ملی کاربرد GIS را خواستار شد

  استاندار مرکزی گفت: برگزاری مطلوب چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی( GIS ) در صنعت آب و برق نیازمند هم افزایی دستگاه های اجرایی است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی که در استانداری مرکزی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: استانداری حمایت و پشتیبانی لازم را جهت برگزاری شایسته این کنفرانس به عمل می آورد.

وی ضمن حمایت از صنایع استان مرکزی خاطرنشان کرد: همیاری لازم در خصوص کاهش مانده بدهی های صنعت آب و برق  صورت می پذیرد.

محمد اله داد رییس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مرکزی نیز در این نشست گفت: هماهنگی و برنامه ریزی های هدفمند در جلسات متعدد جهت برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق صورت پذیرفته است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه زمینه استفاده از GIS نقش بسزایی در پیشرفت صنعت آب و برق به همراه دارد.

فرهاد شبیهی رییس برگزاری چهارمین کنفرانس ملی کاربرد سامانه اطلاعات مکانی در صنعت آب و برق نیز در این جلسه با اشاره به مدیریت حساس شبکه برق در کشور گفت: از آنجا كه استان مركزي به عنوان پايلوت طرح ملي نقشه برداري كشور انتخاب شده است، يافته هاي علمي و تجربي اين كنفرانس مي تواند نقش موثري در اجراي بهينه طرح ملي نقشه برداري داشته باشد.

دکتر نجفی رییس دانشگاه صنعتی اراک نیر در این جلسه گفت: بحث GIS در مرکز تحقیقات توسعه پایدار دانشگاه و صنعت آب و برق جهت کاربردی ساختن و تبادل تجربیات موفق در کنفرانس مذکور در حال پیگیری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: