• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-12084-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

تصمیمات جاهلانه نشانگر نادانی دشمنان ماست

نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به رسالت خطير نيروي انتظامي در لايه ها و سطوح مختلف امنيت گفت:‌  نادان بودن دشمنان ما در اقدامات و تصمیم‌گیری‌های جاهلانه و کودکانه در نوع عملكرد آنها مشهود است.

 به گزارش ایسنا، به نقل از پلیس، آیت الله "قربانعلی دری نجف آبادی" در هفتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به حماسه بزرگ پياده روي اربعين حسيني بيان داشت:‌ امسال بار ديگر اربعين سالار شهيدان با انسجام، همدلي و يكپارچگي شيعيان در عرصه جهاني تجلي پيدا كرد.

نماینده ولی فقیه استان مرکزی با تقدير از دستگاه هاي خدمات رسان بويژه نيروي انتظامي در تسهيل خدمت رساني به زائران اربعين حسيني در اقصي نقاط كشور ادامه داد: با توجه به نوع ماموريت ها و مسئوليت ها، نیروی انتظامی باید یک برنامه هدفمند در راستای برنامه‌های مختلف سالیانه برنامه ‌ریزی کرده و با بهره گيري از تجربيات و وضعیت سال‌های قبل، برای سال‌های آتي آمادگی لازم را داشته باشد.

وي در ادامه نقش آفريني مسئولان و آحاد جامعه را در خلق حماسه اربعين بسيار ارزشمند و قابل تقدير خواند و اظهار کرد: شعار، شعور، وحدت و یکپارچگی از هرگونه سلاحی با عظمت‌تر است كه اين شور حسيني در سايه عنايات حق تعالي به خوبي در اين ايام متجلي شد.

امام جمعه شهر اراك با اشاره به مناسبت هاي پيش رو و ضرورت بهره گيري از فضايل اين ايام افزود: دهه آخر ماه صفر را در پیش داریم که دهه بسیار بزرگ و با عظمتی بوده که یک سوی آن به اربعین و سوی دیگر به روز‌های پایانی این دهه که مصادف با ارتحال پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) است، متصل است که امیدوارم تمام آحاد جامعه در بهره گيري از فضايل و بركات اين ايام موفق باشند.

نماینده ولی فقیه استان مرکزی با اشاره به فتنه گري ها و توطئه هاي دشمنان اسلام در منطقه عنوان کرد: نادان بودن دشمنان ما در اقدامات و تصمیم‌گیری‌های جاهلانه و کودکانه در نوع عملكرد آنها مشهود است. آنها با این رفتار‌ها، آبروی نداشته خود را بیشتر از بین می برند و اقدامات ننگین آل سعود و با بمباران کردن شبانه روزی یمن لکه ننگی در تاریخ ثبت می‌شود.

آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: ما باید مسیر موضع گیری خود را در جریانات داخلی، منطقه‌ای و بین المللی تشخیص دهیم چون ما یک جبهه با عظمت و مقاوم در دنیا هستیم که در اقیانوس مواج دنیا به عنوان یک سیستم و نظام قدرتمند در حال حرکت است .

وی در ادامه با اشاره به رسالت هاي نيروي انتظامي در عرصه اجتماع اضافه کرد: یکی از مقدس‌ترین و ارزشمند‌ترین وظایف نیروی انتظامی ایجاد و برقراری امنیت و مقابله با تمام عواملی است که امنیت را مخدوش می‌کند كه لازمه تحقق اين مهم آگاهي، بصيرت و بينش عميق نسبت به مسائل است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه در گذشته نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت در بخش‌هاي فیزیکی فعالیت داشت اما امروز متاسفانه فضای مجازی 10 برابر فضای حقیقی تبلیغات سوء دارد، گفت: نیروی انتظامی، صدا و سیما و رسانه‌های عمومی و سایر دستگاه‌ها باید در راستای افزایش آگاهی مردم در زمینه فضاي مجازی تلاش خود را دوچندان کنند و هوشیار و به موقع در اسرع وقت پیشگیری لازم را انجام دهند و در مواقع لزوم عملیات اجرایی را آغاز کنند.

امام جمعه شهر اراك خاطرنشان کرد: ما در حوزه‌های امنیت، عظمت، صلابت دینی و عملیات نظامی از همه پیشگام هستیم اما از نظر فرهنگی، فکری و تبلیغاتی باید گسترده‌تر عمل کرده و تهاجم فرهنگی و سیاسی دشمنان را با همت بلند و تلاش دولت و ملت از بین ببریم و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنیم.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: ما نباید به سادگی از مسائل استان و کشور عبور کرده و به شکل جزیره‌ای به مسائل بنگریم بلکه باید با دید وسیع به جریانات نگاه کرده و برای تحکیم و تقویت جریانات عظیم و نابودسازی دشمنان همه با هم مجاهدت و فداکاری کنیم.

وی ادامه داد: هر ملتی که خدا را یاری کرده و برای خدا قیام و مجاهدت کند، خدا به او وعده پیروزی می‌دهد و حق تعالي در طي مسیر همراه آن ملت خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: امیدواریم نیروی انتظامی استان مرکزی در تمام شاخص‌ها الگو باشد و با مراقبت و سخت کوشی در تمام حوزه‌ها با جدیت عمل کرده و بیش از پیش بر موفقیت خود بیفزاید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: