• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-1993-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

عضو هیات علمی دانشگاه اراک:

الگوی مدیریتی سپک تاکرا در سایر رشته های ورزشی نیز پیاده شود

عضو هیات علمی دانشگاه اراک گفت: تداوم موفقیت سپک تاکرا استان اتفاقی نبوده و حاصل یک برنامه ریزی دقیق، علمی و بلندمدت است.

علیرضا بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: موفقیت بانوان استان که به عنوان اولین تیم در تاریخ ورزش بانوان کشور در یک رویداد جهانی موفق به کسب مدال شده اند، افتخاری بسیار بزرگ است که شاید نتوان به درستی آن را وصف کرد.

وی افزود: رشته سپک تاکرا از زمانی که دراستان مرکزی راه اندازی شد با یک برنامه ریزی منسجم و بلندمدت موفق شد چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان قهرمان مسابقات لیگ شود و از سوی دیگر تیم ملی را تشکیل دهد.

بهرامی ادامه داد: مدل مدیریتی سپک تاکرا استان به عنوان یک مدل موفق مدیریتی در ورزش نه تنها می تواند الگوی مناسبی برای سایر رشته ها باشد بلکه می توان با مطالعه و تحقیق بر روی آن به نکات ویژه ای برخورد کرد.

دانشیار تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه اراک خاطرنشان کرد: از نکات قابل توجه در موفقیت های این رشته این است که سپک تاکرای استان در هر دو بخش آقایان و بانوان و در تمامی ابعاد از جمله پرورش مربی، ورزشکار، داور و مدیر و کسب عناوین آسیایی و جهانی در عرصه بین المللی موفق بوده است و بدون شک این عملکرد مدیریتی خیره کننده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: