• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-13684-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

در استان مرکزی؛

دوازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون برگزار می شود

دوازدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش ویژه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های ایشان با همکاری معاونت اجتماعی فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، محمدتقی آبایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در اینباره گفت: در راستای توسعه و تقویت و تعمیق معارف اسلامی و قرآنی جامعه کار و تلاش و تعاون استان دوازدهمین مسابقات قرآن کریم ویژه این قشر پنجم آذرماه سال جاری برگزار می شود.

وی افزود: کلیه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده های شامل همسر و فرزندان بالای  15 سال تحت تکفل، می توانند در این دوره از مسابقات قرآنی شرکت کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اعلام رشته های این دوره از مسابقات قرآنی ادامه داد: رشته قرائت، ترتیل، حفظ ( شاخه های 10 جزء، 20 جزء و کل) و مفاهیم (جلد بیست و دوم تفسیر نمونه از چاپ 27 جلدی دارالکتب الاسلامیه ( بصورت تستی)) رشته های مورد نظر این دوره از مسابقات بوده که در دو گروه خواهران و برادران برگزار می شود.

وی همچنین گفت: علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به همراه معرفی نامه و دفترچه بیمه تامین اجتماعی حداکثر تا پایان آبانماه به مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران اراک جنب پل شهرصنعتی مراجعه کرده یا با تلفن 33121480 تماس بگیرند.

هر شرکت کننده فقط در یک رشته میتواند ثبت نام کند و نفرات برتر و برگزیده استانی به مرحله کشوری مسابقات معرفی خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: