• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-8584-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

توسط جهاد دانشگاهی استان مرکزی؛

برگزاری همايش ملی "مسئوليت اجتماعي در صنعت نفت منطقه مركزي و غرب كشور" در شازند

رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی از برگزاری همايش ملی مسئوليت اجتماعي در صنعت نفت منطقه مركزي و غرب كشور  در شازند خبر داد.

سیدجعفر نظام دوست با اعلام این خبر به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: این همایش توسط جهاد دانشگاهي استان مركزي و با مشاركت شركت پتروشيمي شازند، از ساعت 8:30  لغايت 14 روز يكشنبه 19 آذر در محل پتروشيمي شازند برگزار  مي شود.

وی ادامه داد: در اين مراسم دكتر طالبان مشاور اجتماعي وزير نفت، نماينده مردم شازند در مجلس شوراي اسلامي، معاون آموزشي جهاد دانشگاهي كشور و مديرعامل شركت پتروشيمي شازند سخنراني خواهند داشت.

نظام دوست ادامه داد: این همایش درصدد است بر اساس اهداف خود، زمینه را برای توجه شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت نفت به موضوع مسئولیت اجتماعی آنها فراهم کرده و به ترسیم مسیر اقدامات برنامه محور و استراتژیک آنان در چارچوب این نوع مسئولیت، در جهت کمک به توسعه اجتماعی و محیطی مدد رساند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی در پایان، تبادل تجربیات مسئولیت اجتماعی و کمک به شناخت چالش‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای مرتبط با مسئولیت اجتماعی، کمک به تثبیت، سیاستگذاری و تعیین استراتژی مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت به منظور انجام اقدامات موثر و با پیامدهای مثبت و کمک به همسویی میان اهداف، انتظارات و فعالیت‌های شرکت‌های نفتی و مردم را از جمله اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: