• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-8684-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

مهار حریق مغازه ای در مرکز شهر اراک

یک باب مغازه چاپ و عکس در یکی از خیابان های مرکز شهر اراک دچار آتش سوزی شد و با حضور آتش نشانان 4 ایستگاه مهار و از گسترش آن جلوگیری شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری 125، با اعلام این آتش سوزی از سوی شهروندان به آتش نشانی اراک، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله زنگ ایستگاههای 130،160،150،120 را ساعت 11:03 صبح امروز به صدا در آورد و آتش نشانان را به محل حادثه واقع در خیابان مخابرات اعزام كرد.

معاون عملیات سازمان که در محل حادثه حضور یافته بود درباره این آتش سوزی ابراز داشت: یک باب مغازه چاپ و نشر عکس در طبقه فوقانی مجتمع تجاری در خیابان مخابرات بنا به دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شده بود.

وی با اشاره به این که با گذشت زمان، حجم آتش سوزی نیز افزایش یافته و شعله های آتش به سرعت به نقاط مختلف مغازه سرایت می کرد، افزود: آتش نشانان بلافاصله با رعایت کامل نکات ایمنی و با تجهیز خود به دستگاه های تنفسی، از چند جهت با استفاده از لوله های آب پرفشار آتش نشانی به مقابله با شعله های آتش پرداختند.

وی در ادامه ابراز داشت: تلاش مضاعف آتش نشانان سرانجام نتیجه داد و آنان در كمترین زمان ممکن، شعله های آتش را تحت كنترل خود درآورده و علاوه بر مهار و خاموش کردن آتش سوزی، از سرایت آن به مغازه های مجاور و همچنین به بار آمدن خسارات سنگین جلوگیری بعمل آوردند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی اراک علت وقوع این حادثه را توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر کرد و گفت: خوشبختانه این حادثه هیچگونه مصدومی در پی نداشت اما خسارت مالی بر جای گذاشت.

گفتنی است؛ با توجه به اینکه محل بروز حادثه در مرکز شهر بوده و زمان وقوع آن در اوج عبور و مرور خودروها و ترافیک بوده است، زمان رسیدن نیروهای آتش نشان به محل حادثه را دچار وقفه کرده که می طلبد همشهریان در اینگونه مواقع همکاری بیشتری با نیروهای امدادی داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: