• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-8884-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

جزئیات جدید از مرگ دامدار محلاتی

دامدار و چوپانش به قتل رسیده اند/مصدومیت شدید چوپان دوم

پلیس استان مرکزی اطلاعات جدیدی از حادثه مرگ دامدار محلاتی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی در اینباره اظهار کرد: صبح امروز گزارشی از کشف جسد فردی در منطقه اروج شهرستان محلات به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد . با اعزام تیم های انتظامی، جسد بی جان یکی از دامداران شهرستان کشف شد و بلافاصله با حضور پزشکی قانونی بررسی علت مرگ در دستور کار قرار گرفت.

خلجی گفت: در معاینات اولیه پزشکی قانونی بر روی جسد دامدار محلاتی نشانه هایی از حمله حیوان درنده به دست آمد که بنا بر اعلام پلیس شهرستان محلات با معاینه دقیق فرد فوت شده و با توجه به دست آمدن سرنخ هایی دیگر مشخص شد دامدار محلاتی توسط فرد یا افرادی ناشناس به قتل رسیده است.

وی افزود: برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است و بنابر اعلام فرمانده انتظامی شهرستان محلات، در ادامه تحقیقات پلیس، جسد یکی دیگر از چوپانان گله فرد دامدار در کوه های شهرستان پیدا شد.

خلجی اظهار کرد: چوپان دیگر این گله نیز به شدت مصدوم شده است و هم اکنون در بیمارستان بستری است. هم اکنون تیم های تخصصی پلیس در محل حضور دارند و برنامه ریزی عملیاتی برای بررسی علت این دو قتل و دستگیری قاتل یا قاتلین ادامه دارد.

ایمان فراهانی مدیر روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(ع) اراک نیز در خصوص وضعیت مجروح حادثه محلات که به اراک اعزام شده است به ایسنا گفت: مجروج منتقل شده به اراک در درگیری سارقین بواسطه ضربات چوب به شدت آسیب دیده و در حال حاضر سطح هوشیاری این فرد 3 و بسیار پایین است.

وی اضافه کرد: بیمار در حال حاضر در بخش اورژانس بیمارستان بستری و تحت درمان های اولیه است و در صورت نیاز به سرعت به اتاق عمل منتقل خواهد شد.

به گزارش ایسنا؛ صبح امروز گزارشی از کشف جسد فردی در منطقه اروج محلات به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که جسد مربوط به یک دامدار بوده است که در اخبار اولیه علت این حادثه حمله یک حیوان درنده بوده است که پس از بررسی نهایی مشخص شد حادثه ناشی از سرقت مسلحانه بوده که دو کشته و یک مجروح بر جای گذاشته است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: