• شنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-3887-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی جهاد دانشگاهی:

واحد استان مرکزی از بهترین واحدهای جهاد دانشگاهی کشور است

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی از اقدامات صورت گرفته در این نهاد در استان مرکزی بازدید و از عملکرد این واحد تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، دکتر احمد شریفی زاده در سفر به شهرستان اراک در نشست صمیمانه با مدیران جهاد دانشگاهی استان مرکزی اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات خوب و چشمگیری در حوزه های مختلف در واحد استان مرکزی صورت گرفته است و مطمئنا در سطح بندی واحدهای استانی، این استان از بهترین واحدها محسوب می شود.

وی افزود: خوشبختانه در حوزه های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اشتغال شاهد فعال بودن واحد استان مرکزی هستیم که این استان را جزو استان های جامع جهاد دانشگاهی قرار داده است.

شریفی زاده با اشاره به ماموریت های محول شده به جهاد دانشگاهی در برنامه ششم توسعه کشور افزود: برای اولین بار چند ماموریت مهم در بخش های صنعت ریلی و آب شیرین کن در برنامه توسعه کشور به جهاد دانشگاهی محول شده است.

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی با اشاره به صنعتی بودن استان مرکزی، خواستار مشارکت واحد استانی این نهاد در اجرای پروژه های علمی و آموزشی در صنعت استان مرکزی شد.

در این نشست  دکتر سیدجعفر نظام دوست رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این واحد اظهار کرد: خوشبختانه امروز نگاه ویژه ای به جهاد دانشگاهی در استان مرکزی وجود دارد و این نهاد هم اکنون به عنوان یک نهاد علمی و پژوهشی در سطح استان مطرح است و به جرات می توان گفت در بسیاری از فعالیت های پژوهشی، از دانشگاه های مطرح استان جلوتر هستیم.

وی ادامه داد: تعاملات بسیار خوبی بین جهاد دانشگاهی و دستگاه های استانی ایجاد شده است که در همین راستا قراردادها و تفاهم نامه های خوبی با دستگاه های مختلف منعقد کرده ایم. 

در این نشست معاونین و مدیران جهاد دانشگاهی استان مرکزی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: