• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4087-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی جهاددانشگاهي:

پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین از اولویت های جهاد دانشگاهی است

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور از مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیم ور بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، دکتر احمد شریفی زاده ضمن بازدید از ساختمان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهي نیم ور و مرکز رشد واحدهای فناور محلات و نیم ور، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد بسط و گسترش فعالیت های این مرکز در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی باشیم.

وی با اشاره به ماموریت های محول شده به جهاد دانشگاهی در برنامه توسعه کشور افزود:  برای اولین بار چند ماموریت مهم در بخش های صنعت ریلی و آب شیرین کن در برنامه ششم توسعه کشور به جهاد دانشگاهی محول شده است که این مهم نشان از اهمیت این نهاد انقلابی در بین مسئولان دارد.

شریفی زاده در پایان اظهار کرد: پژوهش، نوآوری و فروش تکنولوژی‌های نوین از اولویت های جهاد دانشگاهی است که باید واحدهای استانی در این راستا گام بردارند.

دکتر سیدجعفر نظام دوست رییس جهاددانشگاهي استان مرکزی هم در این بازدید ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در این مرکز گفت: روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه فعالیت های این مرکز هستیم.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهي نیم ور هم گفت: این مرکز تنها مرکز علمی کاربردی در شهرستان های دلیجان و محلات است و با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در منطقه توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مراکز آموزش عالی شهرستان کسب کند.

 علی عباس رییس محمدی افزود: در حال حاضر این مرکز با 11 کد رشته و جذب دانشجو در نیم سال جاری و انجام فعالیت های گسترده در حوزه اشتغال و کارآفرینی رتبه قابل قبولی را در بین مراکز استان دارا است.

 وی اظهار کرد: این مرکز از معدود مراکزی است که موفق به جذب کمک های مالی از خیرین شهر نیم ور شده است و در همین راستا به زودی شاهد آغاز فعالیت عمرانی زمین واگذار شده ساختمان جدید مرکز علمی کاربردی خواهیم بود.

در پایان این جلسه اعضای دفتر کارآفرینی و انجمن های علمی مرکز، مشکلات و دغدغه های  خود را مطرح کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: