• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-3285-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

زمستان 96 ؛

آلبوم موسیقی "برای نیما" در اراک منتشر می‌شود

آلبوم موسقی سنتی "برای نیما" زمستان 96 در اراک منتشر می‌شود.

تهیه کننده آلبوم موسیقی برای نیما درگفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، عنوان کرد: این آلبوم در دستگاه سه‌گاه توسط هنرمندان اراکی تهیه شده است و تلاش بر این است که برای شب یلدا و زمستان 96 وارد بازار شود.

محمدعلی خودشناس اظهار کرد: این آلبوم دارای هشت آهنگ است که شامل سه بخش بی‌کلام، یک تصنیف و چهار آواز است که طی چهار سال تلاش یک تیم پنج نفره تهیه شده است.

وی با بیان اینکه تصنیف این آلبوم با شعر "می‌تراود مهتاب" نیمایوشیج تهیه شده است و براساس آن نام آلبوم "برای نیما" انتخاب شد، افزود: اشعار فرخی یزدی نیز برای آوازهای این آلبوم در نظر گرفته شده است.

خودشناس با بیان اینکه کلیه نوازندگان این آلبوم از هنرمندان اراکی هستند و خواننده آن " محمد صالح غلامی دیلمی" گیلانی است، افزود: آلبوم از نظر کار تنظیم آماده شده است و امور مربوط به تهیه سی‌دی و عرضه به بازار در مراحل پایانی است. تلاش بر این است که تا شب یلدا یا اوایل زمستان 96 طی برگزاری کنسرت یا آیین رونمایی وارد بازار شود.

در تهیه این آلبوم محمدعلی خودشناس نوازنده تار و سه‌تار، مسعود شیخی‌نژاد نوازنده بم‌تار، سینا معتمد نوازنده کمانچه، مجتبی نهرمیانی تنبک و دف همکاری داشتند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: