• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1992-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

مجمع نمایندگان استان مرکزی اغتشاش و تخریب اموال عمومی را محکوم کرد

ضرورت حفظ انسجام ملی برای خنثی کردن توطئه ها

مجمع نمایندگان استان مرکزی در بیانیه ای ضمن تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات بحق مردم، با محکوم کردن برخی حوادث شب گذشته از مردم استان خواستند با حفظ انسجام ملی، توطئه ها را خنثی کنند.

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است: امروز همه آحاد مردم متدین، بیش از همیشه به ضرورت حفظ انسجام ملی و آرامش در جامعه پی برده و با حضور شکوهمند و با صلابت خود در صحنه در برابر توطئه های استکبار جهانی ایستادگی کرده و ضمن حفظ وحدت و انسجام از دستاوردهای بزرگ نظام مقدس انقلاب اسلامی دفاع کرده و خواهند کرد.

دشمنان همواره از هوشیاری مردم وحشت دارند و به هر بهانه ای به این انسجام و وحدت آسیب زده و از بیان خوساته های به حق و انتظارات مردم در ارائه خدمات مطلوب‌تر سوء استفاده کرده و موج سواری می کنند.

در روزهای اخیر شاهد برخی تجمعات و اعتراضات مردمی در مورد مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی در برخی از شهرها بودیم. به حق باید گفت که مردم عزیز ایران دچار برخی مشکلات بخصوص مشکلات اقتصادی هستند و این موضوع را نباید به هیچ عنوان انکار کرد و دولت و مسئولان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان و اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات موجود و ایجاد رونق کسب و کار و حمایت از تولید ملی بر این مشکلات غلبه کنند.

مجمع نمایندگان استان نیز با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات به حق مردم در کنار دولت و مسئولان اجرایی آماده هرگونه کمک و مساعدت است.

متاسفانه در کنار این تجمعات به حق و آرام مردم، عده ای معلوم الحال و سودجو با پیوند زدن مسائل اقتصادی به مسائل سیاسی درصدد برآمدند تا از فضای موجود سوء استفاده کرده و با سر دادن شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام اسلامی و مسئولان، این اعتراضات را به بیراهه و انحراف بکشانند. رسانه های معاند نیز در فضای مجازی همه توان خود را بکار گرفتند تا با تهییج مردم و ایجاد فضای تنش زا و هیجانی به این حرکت کمک کنند و متاسفانه شاهد تخریب اموال عمومی و آسیب رساندن به اموال مردم توسط برخی افراد معاند در برخی شهرها بودیم.

مجمع نمایندگان استان مرکزی ضمن محکوم کردن این حرکات کور و تخریب اموال عمومی از همه مردم و مسئولان می خواهد ضمن حفظ آرامش و انسجام خود و رعایت قانون، این حرکت های مذبوحانه را در نطفه خفه کرده و اجازه سوء استفاده به اغتشاشگران و فریب خوردگان ندهند. بی شک حل مشکلات کشور بویژه در مسائل اقتصادی نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و حفظ آرامش و وحدت مردم است و مجلس شورای اسلامی هنگام بررسی و تصویب بودجه یقینا دغدغه های مردم شریف را مد نظر داشته و برطرف خواهد کرد.

مجمع نمایندگان استان مرکزی در پایان از همه مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و همه دستگاه هایی که در حفظ امنیت این مرز و بوم همت می گمارند قدردانی کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: