• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2092-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

برخورد با هرگونه تجمع فاقد مجوز/مجروحیت 12 مامور نیروی انتظامی در ناآرامی های شنبه شب

استاندار مرکزی گفت: ماموران حافظ نظم با هر گونه تجمع فاقد مجوز برخورد قهری و قانونی خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده شب گذشته در گفتگوی تلویزیونی با بیان اینکه حوادث شنبه شب باعث شد در شورای تامین استان تمهیداتی اندیشیده شود، افزود: کسانی که قصد بیان اعتراض یا تجمع در مکان خاصی را دارند در صورت دریافت مجوز می توانند در این خصوص اقدام کنند.

وی از خانواده ها خواست که اجازه ندهند احساسات پاک فرزندانشان دستخوش سوءاستفاده عده ای شود و افزود: در ناآرامی های شنبه شب بیش از 100 نفر دستگیر شدند.

استاندار مرکزی با بیان اینکه برخی از دستگیرشدگان دارای سوابق شرارت و سوابق جرائم اجتماعی زیادی هستند، افزود: در نا آرامی های شنبه شب 12 مامور نیروی انتظامی مضروب و مجروح شده اند که مجروحیت دو نفر از آنها بوسیله چاقو بوده است و در حال حاضر یکی از آنها در ICU بستری است.

آقازاده با اشاره به آسیب های وارد شده به برخی شعب بانک گفت: در این ناآرامی ها شیشه های بیت امام جمعه شکسته است و سر در فرمانداری اراک مورد تعرض اغتشاشگران قرار گرفته اما اجازه ورود به فرمانداری پیدا نکرده اند.

وی خاطرنشان کرد: این تحرکات جز از سوی ضد انقلاب و اراذل و اوباش بعید است. بخشی از این افراد شناسایی و دستگیر شده اند و بخشی در حال شناسایی هستند تا دستگیر شوند.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: