• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-887-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

با حکم وزیر علوم؛

رییس دانشگاه "اراک" ابقا شد

 وزیر علوم طی احکام جداگانه‌ای روسای دانشگاه‌های"تبریز"،"ارومیه" و "اراک" را در سمت‌های خود ابقا کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور اجکام جداگانه‌ای دکتر محمدرضاپور محمدی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه تبریز، دکتر رحیم حب نقی را در جایگاه ریاست دانشگاه ارومیه و دکتر سعید حمیدی در سمت ریاست دانشگاه اراک ابقا کرد.

متن حکم وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه‌های تبریز، ارومیه و اراک به شرح زیر است:

"ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری برای مدت چهار سال به ریاست دانشگاه تبریز منصوب می شوید.

امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.

انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: