• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-987-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

جذب پژوهشگر در گروه پژوهشی اقتصاد توسعه جهاد دانشگاهی استان مرکزی

جهاد دانشگاهی استان مرکزی در راستای تکمیل کادر پژوهشگری خود در گروه پژوهشی اقتصاد توسعه با صدور فراخوانی نسبت به جذب پژوهشگر اقدام کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در فراخوان اعلام شده توسط این نهاد، از متقاضیان دعوت شده است که رونوشتی از صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (ویژه آقایان) و مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به همراه رزومه کامل (سوابق کاری به همراه مستندات) تا پایان وقت اداری یکم بهمن ماه سال جاری به امور اداری جهاد دانشگاهی استان مرکزی به آدرس اراک، خیابان شهید بهشتی، کوچه مسجد حاج آقاصابر، ساختمان جهاد دانشگاهی ارسال کنند.

رشته های تحصیلی قابل قبول در این فراخوان "علوم اقتصادی - تمامی گرایش ها" عنوان شده و دارا بودن مهارت استفاده از متون تخصصی به زبان انگلیسی و مهارت استفاده از نرم‌افزارهای مربوطه مورد تاکید قرار گرفته است.

مقطع تحصیلی مورد نیاز در این فراخوان کارشناسی ارشد و دکترا (در دانشگاه های دولتی) و داشتن سابقه فعالیت پژوهشی از شرایط پذیرش عنوان شده است. همچنین در این فراخوان حداکثر سن متقاضیان کارشناسی ارشد 30 سال و دکتری 35 سال و حداقل معدل تحصیلی 16 عنوان شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: