• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

حقیقی: مردم ثابت کردند که منافع ملی و وحدت، مصلحت بزرگ نظام است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی و تجمعات روز گذشته ثابت کردند که منافع ملی و وحدت یک مصلحت بزرگ نظام است.

فتح‌الله حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: راهپیمایی و تجمعاتی که در 13 دی ماه در نقاط مختلف استان مرکزی در اعتراض به آشوب‌های اخیر برگزار شد نشان داد که مردم ایران در دفاع از آرمان های نظام و رهبری همواره ایستاده‌اند و به دشمن اجازه دخالت در امور کشور نمی‌دهند.

وی بیان کرد: حضرت امام (ره) می‌فرمودند که در سایه وحدت نظام و کشور را به پیش می بریم  و همانگونه نیز عمل کردند و امروز نیز مقام معظم رهبری راه امام را  با همان وحدت ادامه دادند و یک  سال هم به همین عنوان نامگذاری فرمودند.

معاون استاندار مرکزی تاکید کرد: مردم فکور ایران اسلامی، آگاه و بصیر ایران اسلامی با همین وحدت اقتدار نظام را حفظ کردند و ادامه نیز خواهند داد.

وی اظهار کرد: حضور شکوهمند مردم در صحنه بار دیگر نشان داد که هر ترفند و توطئه ای از سوی بدخواهان این نظام محکوم به شکست است و پیام حضور ملت صیانت از انقلاب و دستاوردهای آن است.

حقیقی در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر وضعیت استان طی روزهایی که اغتشاش گران برخی تحرکات مذبوحانه را انجام دادند، گفت: مشکل خاصی طی روزهای اخیر به سبب برخی تحرکات از سوی آشوبگران در گستره استان بوجود نیامد.

وی ادامه داد: با حضور به موقع مردم در صحنه و با رصد دقیق تحرکات اغتشاش‌گران توسط دستگاههای ذیربط ، تجمعات غیرقانونی جمع شد و مشکل خاصی بوجود نیامد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: