• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-6592-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استاندار تاکید کرد:

بهره گیری از توانمندی ایسپا استان مرکزی در اقدامات تحقیقاتی و رصدی استانداری

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری مرکزی از آمادگی استانداری جهت استفاده از ظرفیت های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در استان مرکزی در حوزه اقدامات تحقیقاتی و رصدی خبر داد.

فتح الله حقیقی در بازدید از خبرگزاری ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به عملکرد بخش های متنوع جهاد دانشگاهی، این نهاد را مجموعه ای توانمند دانست که می تواند در بخش های مختلف یاری رسان بخش اجرایی کشور باشد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در انتخابات اخیر کشور اظهار کرد: این نهاد در این بخش بسیار فعال وارد شد و نظرسنجی انجام شده توسط این نهاد در استان البرز که در زمان حضور بنده در این استان در سمت معاونت سیاسی انجام گرفت نتایج بسیار قابل وثوقی داشت و بسیار به واقعیت نزدیک بود.

حقیقی با بیان اینکه به توانمندی جهاد دانشگاهی اعتقاد دارم، گفت: علاقه مند به ارتباط بیشتر کاری با جهاد دانشگاهی هستم و این مهم پیگیری خواهد شد تا از توانمندی های این نهاد بویژه در حوزه نظرسنجی در حوزه های مختلف و رشد و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهره بگیریم.

مصطفی عرب مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی نیز با تاکید بر لزوم بهره گیری از توانمندی های دفتر افکارسنجی دانشجویان ایران در حوزه تحقیقاتی که به این اداره کل واگذار می شود، افزود: با توجه به تاکیدات انجام شده در راستای بررسی عملکرد مدیران در حوزه تعامل با رسانه، روابط عمومی استانداری می تواند در مبحث تحقیقات و نظرسنجی از توانمندی ایسپا بهره بگیرد.

وی با تاکید بر لزوم انجام این مهم به صورت علمی و بر مبنای شاخص های علمی اظهار کرد: استفاده از توان ایسپا می تواند زمینه انجام دقیق و شاخص‌مند ارزیابی عملکرد مدیران در بخش تعامل با رسانه را فراهم کرده و نتایج قابل وثوقی را حاصل کند.

زهره نعمتی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز با اشاره به فعالیت بخش های مختلف این معاونت از جمله خبرگزاری های ایسنا و ایکنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)، سازمان دانشجویان ایران، سازمان فعالیت های قرآنی و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی گفت: این معاونت در حوزه های مختلف می توان یاریگر استان در دستیابی به اهداف فرهنگی باشد.

وی به نتایج نظرسنجی های انجام شده در انتخابات اخیر شوراها و ریاست جمهوری در استان مرکزی که به سفارش استانداری مرکزی توسط مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی استان مرکزی انجام شد نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این نظرسنجی با کیفیت بالا صورت گرفت و نتایج آن بسیار به نتایج انتخابات نزدیک بود.

نعمتی بر لزوم حمایت از این نهاد در راستای انجام فعالیت های اثربخش در استان تاکید کرد و افزود: جهاد دانشگاهی استان مرکزی با برخورداری از بخش های مختلفی همچون مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری اقدامات بسیاری را در راستای رفع نیاز مردم استان و استان های همجوار به اقدامات درمانی در این بخش به انجام رسانده و می رساند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که این نهاد در حوزه های پژوهشی و آموزشی نیز از مراکز فعال و اثرگذار استان بوده و از آمادگی لازم جهت تعامل با استانداری در حوزه های فعالیتی خود برخوردار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: