• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

برگزاری دوره آموزشی ویژه کارکنان هتل های استان مرکزی

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی از دوره آموزشی ویژه کارکنان هتل های استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان، سیدمحمد حسینی افزود: این دوره با هدف آشنایی با روابط عمومی در صنعت گردشگری، آداب معاشرت در هتل، تکریم ارباب رجوع، آموزش فن بیان و مهارت های ارتباطی با گردشگران از تاریخ 24 دی ماه سال جاری و به مدت دو روز، ویژه کارکنان داخلی هتل های 3، 4 و 5 ستاره استان مرکزی برگزار می شود.

حسینی گفت: در این دوره آموزشی ضمن موارد ذکر شده سر فصل هایی چون امنیت غذا، ضرورت رعایت استاندارد های بهداشت فردی و ایجاد محیطی برای پیشگیری از خطرات مرتبط، همچنین قوانین و مقررات هتل ها با تاکید بر مدیریت و ارزیابی کیفیت خدمات نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: آشنایی با کمک های اولیه، حفاظت و امنیت و همچنین آشنایی با چند هتل بین المللی موفق نیز جنبه های دیگر این دوره دو روزه آموزشی است که برگزاری آن به ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات هتل های ارشد استان و حرکت در راستای سیاست های دولت در خصوص توسعه گردشگری پایدار منتج می شود.

حسینی ادامه داد: یکی از مهم ترین دستاوردهای این دوره برای شرکت کنندگان بازشناسایی صنعت گردشگری و درک عمیق تر درباره توسعه پایدار این صنعت درآمدزاست.

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: ارتقا سطح دانش کارکنان هتل ها باعث ایجاد انگیزه بیشتر در مورد ارائه خدمات بهتر و در نتیجه ارتقا سطح کیفی خدمات به مسافران و گردشگران است. با علم به این موضوع، این اداره کل با برگزاری دوره های این چنینی سعی در تغییر نگرش و به روز رسانی اطلاعات کارکنان هتل ها دارد و امیدواریم با این سیاست بتوانیم گامی ارزشمند در جهت اعتلای جایگاه گردشگری استان و علی الخصوص مجتمع های اقامتی آن در سطح کشور برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: