• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-12484-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

همزمان با دهه فجر؛

17 میلیارد تومان پروژه شهرداری ساوه افتتاح یا کلنگ زنی می شود

شهردار ساوه گفت: همزمان با دهه مبارک فجر  17 میلیارد تومان پروژه شهرداری ساوه افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدمهدی حسینی در جلسه تامین اعتبار جهت پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی شهرداری ساوه گفت:  هشت میلیارد و 200 میلیون تومان از این اعتبار مربوط به پروژه‌های قابل افتتاح و هشت میلیارد و 800 میلیون تومان پروژه‌هایی است که عملیات اجرایی آنها در این ایام آغاز می‌شود.

وی به پروژه‌های قابل افتتاح در این ایام اشاره کرد و گفت: افتتاح پارک و فضای سبز در بلوار ولیعصر(عج)، طرح اتصال خیابان اسلام به بلوار شهید بهشتی، پارک کوچه دری، پارک خطی بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، انتقال بازار پرنده فروشان در میدان انقلاب به انتهای خیابان سلمان ساوجی، ساماندهی و نورپردازی میدان شهدا و سالن سپتینگ آرامستان بهشت رضوان از جمله مهمترین این طرح‌هاست.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات مالی نباید قطار خدمت به مردم را از ریل خارج کند، گفت: با وجود مشکلات و ناملایمات مالی، پروژه‌های شهرداری همچنان فعال و  پا برجاست و خوشبختانه روند احداث پروژه ها سرعت خوبی دارد.

حسینی تصریح کرد: مسیر شهرداری خدمت به مردم و توسعه روز افزون شهر است و در این شرایط دشوار همه ما باید تلاش کنیم برنامه‌ها و اهداف پیش بینی شده شهرداری را به پیش برده و برای برطرف کردن نیازهای مردم و کاهش آسیب ها، موانع و مشکلات شهری تلاش کنیم.

وی روند اجرای پروژه‌های شهرداری را مناسب ارزیابی کرد و افزود: اجرای این پروژه ها بر اساس اولویت‌بندی‌های صورت گرفته و  در راستای افزایش خدمات شهری و ایجاد بستری مناسب برای شهروندان  در بخش عمران و خدمات شهری و رفاهی در حال انجام است.

شهردار ساوه با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب و محور حرکت شهرداری است، اظهار کرد: باید قانون را به نفع مردم تفسیر کرده و صرفا برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: