• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-393-5
  • خبرنگار : 10152
  • منبع خبر : ----

ناصر عزیزی رییس هیات پزشکی ورزشی استان مرکزی شد

در مجمع انتخابی رئیس هیات پزشکی ورزشی استان مرکزی
دکتر ناصر عزیزی با اخذ ۱۲ رای از ۱۷ رای به عنوان رئیس جدید هیات انتخاب شد.
به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این جلسه گفت: کمیته ورزش و جوانان به مناسبت دهه فجر اجرای ۱۲۳۰ برنامه در سراسر استان را بر عهده گرفته است.
وی با بیان اینکه تعداد ۱۵ برنامه به مناسبت دهه فجر شاخص هستند، افزود: فعالیت شبانه‌روزی در اداره کل ورزش و جوان، سرلوحه کار ماست، بر همین اساس، افرادی که قصد همکاری با این ارگان را دارند، این مهم را باید مدنظر قرار دهند.
وی بیان کرد: اداره ورزش و جوانان یک رویکرد تعاملی را دنبال می‌کند، ضمن پذیرش انتقاد در چارچوب قوانین، آنرا سازنده می‌داند و هرگز منتقدین را به انزوا نمی‌برد.
حقدادی اظهار کرد: به طور کلی پذیرش مسئولیت‌ها در سیستم اداری در یک بازه زمانی محدود است که بعد از مدتی هم، این نقش را باید به دیگری واگذار کرد، در همین راستا مسئولان وظیفه دارند که این جایگاه را مغتنم شمارند و در راستای تحقق اهداف تعیین شده گام بردارند.
وی بیان کرد: عقیده دارم دکتر چیت‌سازان در دوران مسئولیت خود و در سمت رئیس هیات پزشکی و ورزشی استان، برایند و عملکرد مثبتی ارائه کرد. ایجاد نظام‌نامه مالی، تقویت سیستم تشکیلاتی و اداری، پیگیری‌های شبانه‌روزی، ذخیره مناسب مالی فعلی هیات پزشکی ورزشی، حضور و پوشش مناسب در برگزاری مسابقات ازجمله فعالیت‌های شاخص وی قلمداد می‌شود که در مجموع توانستند کارنامه موفقی برجای گذارند.
حقدادی اظهار کرد: رئیس فعلی هیات پزشکی ورزشی ادامه دهنده مسیر قبلی است. باید در نظر داشت همه مسئولان در دوران خدمت خود نقاط مثبت و ضعفی دارند که امیدواریم با همدلی این نقاط قوت ارتقا یابد.
وی اظهار کرد: از هیات جدید پزشکی ورزشی این انتظار می‌رود که از زمان پذیرش مسئولیت، یک رشد معنی‌دار و ملموسی در پیش بگیرد، ضمن متنفع شدن همه قهرمانان استان از هیات پزشکی، رویکرد تعاملی و سازنده با تمامی هیات‌های ورزشی داشته باشد.  
حقدادی عنوان کرد: فعالیت هیات پزشکی ورزشی با دیگر هیات‌ها متفاوت است، پیشرفت این حوزه خدمات‌رسانی نیازمند یک فعالیت شبانه‌روزی و حضور ملموس در این زمینه و پیگیری مجدانه است.
وی بیان کرد: آموزش مناسب باشگاه‌های ورزشی در سطح استان، توجیه مربیان ورزشی و آموزشگاه‌ها، نظارت بر باشگاه‌ها و مراکز ورزشی، بستر‌سازی برای ایجاد تیم‌های پزشکی و ورزشی در استان، هماهنگی با مجموعه اداره ورزش و جوانان و پیگیری سیاست‌های فدراسیون ورزشی و پزشکی از جمله وظایف هیات پزشکی ورزشی است.
حقدادی عنوان کرد: چنانچه هیات پزشکی ورزشی استان در خصوص حمایت از شهرستان‌های تابعه خود، اختیارات بیشتری داشته باشد، می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: