• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-493-5
  • خبرنگار : 10152
  • منبع خبر : ----

نوروزی:

تمرکززدایی سیاست کلی فدراسیون پزشکی ورزشی است

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور گفت: تمرکززدایی سیاست کلی فدراسیون پزشکی ورزشی است.
به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، دکتر غلامرضا نوروزی در مجمع انتخابی رئیس هیات پزشکی ورزشی استان مرکزی، عنوان کرد: پذیرش مسئولیت در یک ارگان به مانند یک دو امدادی است که در این راستا با همکاری تمامی دست اندرکاران بایستی به اهداف مورد نظر رسید. در جامعه امروزی مسئولانی موفق هستند که پاسخگوی مسئولیت خود بوده و به فعالیت روتین و تکراری تن ندهند.
وی اظهار کرد: بیشتر مشکلات هیات پزشکی ورزشی مربوط به شهرستان‌هاست و پیگیری این مهم توجه ویژه مدیر‌کل را می‌طلبد، در همین راستا دیدگاه مسئولین شهرستان‌ها بایستی نسبت به هیات ورزشی تغییر کند، کمبود بودجه یکی از مشکلات اصلی هیات در شهرستان‌‌ها قلمداد می‌شود.
نوروزی اظهار کرد: تمرکز‌زدایی از مرکز به استان‌ها و از استان‌ها به شهرستان‌ها، سیاست کلی فدراسیون پزشکی ورزشی است، در این راستا از این به بعد حتی مجمع سالانه نیز در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: مدیران باید از افراد توانمند در کنار خود استفاده کنند و ترسی نیز از ارتقا این افراد نداشته باشند، چراکه هدف کلی تحقق اهداف و آرمان‌های مدنظر است.  
نوروزی بیان کرد: مصوب شده که رئیس هیات پزشکی ورزشی در سطح استان و شهرستان‌‌ها دارای مدرک حداقل پزشک عمومی یا بالاتر باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: