• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-9784-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

با حضور استاندار مرکزی؛

71 پروژه شرکت توزیع برق استان مرکزی به بهره‌برداری رسید

71 پروژه شرکت توزیع برق استان مرکزی در اراک با حضور استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی در آیین بهره‌برداری از 71 پروژه شرکت در شهرستان اراک عنوان کرد: امروز 71 پروژه با اعتبار 139 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

محمد اله‌داد بیان کرد: در طول ایام مبارک دهه فجر سال 96 شرکت توزیع برق استان مرکزی 230 پروژه با اعتبار 323 میلیارد ریال را افتتاح خواهد کرد که با این اقدام هزار و 500 مشترک جدید به مشترکان شرکت افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق استان مرکزی حدود 700 هزار مشترک را از طریق 20 هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط هوایی و حدود 16 هزار دستگاه پست هوایی و زمینی خدمات‌رسانی می‌کند، افزود: 200 هزار چراغ روشنایی و هزار و 173 روستای دارای برق وجود دارد.

وی با بیان اینکه چشم‌انداز 1404 شرکت، تامین برق پایدار با کیفیت هوشمند و غیرحضوری است، اظهار کرد: شرکت در حوزه کیفیت خدمات و بهره‌برداری، از شرکت‌های ممتاز وزارت نیرو است و در آخرین ارزیابی سال گذشته، رتبه نخست در حوزه کاهش پیک و مدیریت مصرف به شرکت توزیع برق استان مرکزی اختصاص یافت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی تامین برق روستاهای دارای بیش از 10 خانوار را برای شرکت تکلیف کرده است که این امر سال گذشته در استان مرکزی به صورت کامل تحقق یافت و روستاهای با بیش از 5 خانوار نیز در دستور کار قرار دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: