• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2491-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

با حضور استاندار مرکزی؛

پروژه‌های دهه فجر دلیجان به بهره‌برداری رسید

پروژه‌های مرتبط با ایام دهه فجر شهرستان دلیجان با حضور استاندار مرکزی افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در سومین روز از دهه مبارک فجر بخشی از طرح‌های اقتصادی، خدماتی و عمرانی شهرستان دلیجان با حضور استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

در این سفر که صبح امروز آغاز شد، شرکت الیاف مرینوس در شهرک صنعتی بوعلی با 120 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و 12 هزار تن ظرفیت تولید سالانه به بهره‌برداری رسید، این طرح برای 45 نفر اشتغالزایی به همراه دارد.

شرکت تولید قیر و ایزوگام ساتارپ‌جم بوعلی نیز با اشتغالزایی 15 نفر و سرمایه‌گذاری 40 میلیارد ریال افتتاح شد، این شرکت سالانه 20 هزار تن تولید قیر و ایزوگام خواهد داشت.

در حوزه آب و فاضلاب نیز طرح تصفیه‌خانه آب دلیجان با 7 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بهره‌برداری شد.

افتتاح طرح گازرسانی به محل امامزاده بی‌بی زبیده شهرستان دیگر پروژه این شهرستان بود که با 6 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.

در ادامه این سفر پروژه‌های شهر نراق شامل طرح مخزن 500 مترمکعب نراق با 5 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری که برای این پروژه 300 متر خط انتقال انجام شده است، همچنین ساختمان شورای شهر نراق با رقم اعتباری 200 میلیون ریال بهره‌برداری و با خانواده شهید مدافع حرم این شهر دیدار شد.

به گزارش ایسنا؛ در ابتدای این سفر غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهید علی رودی و نواختن زنگ انقلاب در مدرسه ولایت انجام گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: