• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3191-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

با حضور استاندار مرکزی؛

طرح های عمرانی و کشاورزی شازند افتتاح شد

طرح های عمرانی و کشاورزی شهرستان شازند همزمان با چهارمین روز از دهه فجر با حضور استاندار مرکزی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، استاندار مرکزی در بدو ورود خود به شازند با حضور در گلزار شهدای شهر مهاجران به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.

در ادامه در جریان افتتاح پروژه های شهرستان شازند که با حضور استاندار اجرایی شد، زمین پینت بال مجتمع ایران زمین شهر مهاجران با اعتبار 2.8 میلیارد ریال و اشتغال 5 نفر افتتاح شد.

سیلوی هندودر با اعتبار 30 میلیارد ریال و ظرفیت 10 هزار تن، دیگر پروژه افتتاحی امروز بود که در مساحت 10 هزار متر مربع احداث شده و 9 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

امروز همچنین پنج طرح آبرسانی روستاهای تاج دولتشاه، چقا سیاه، روستای واشه، فیزیانه و کرک به صورت همزمان به بهره برداری رسید و 840 خانوار روستایی را از نعمت آب بهداشتی برخوردار کرد .

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی برخی روستاهای مجتمع کمال صالح مشتمل بر 46 روستای شازند، دیگر پروژه ای بود که با حضور استاندار انجام شد. این پروژه در حال حاضر با 19 میلیارد ریال اعتبار تخصیصی در سه روستا آغاز شده است.

همچنین استاندار مرکزی در سفر به شازند با خانواده شهیدان ابراهیم و اسماعیل محمدی دیدار کرد، معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مسئولان استان نیز با خانواده شهیدان علی و جواد مرادی و حسینعلی نادری جانباز دفاع مقدس دیدار کردند.

استاندار همچنین در مصلی شهر آستانه با مردم این شهر ملاقات و گفتگو کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: