• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3391-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

طرح‌های دهه فجر تفرش به بهره‌برداری رسید

طرح‌های عمرانی، خدماتی و صنعتی شهرستان تفرش با حضور استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

علی میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، عنوان کرد: در طول ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی 46 پروژه در بخش های مختلف با رقم سرمایه گذاری 17 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه از مجموعه پروژه‌های شهرستان 33 طرح در حوزه عمرانی است که 14 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار هزینه شده را به خود اختصاص می‌دهد، گفت: در این راستا سه طرح بهداشتی با اعتبار 540 میلیون تومان و سه طرح کشاورزی با سرمایه گذاری 950 میلیون تومان افتتاح می‌شود.

میرزایی دیگر پروژه های قابل بهره‌برداری شهرستان را شامل 5 طرح خدماتی با اعتبار 196 میلیون تومان و دو طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 800 میلیون تومان دانست.

وی با اشاره به سفر استاندار مرکزی و هیات همراه به شهرستان تفرش جهت بهره‌برداری از تعدادی پروژه گفت: امروز با حضور مسئولان ارشد استان مرکزی طرح ساختمان کلاس‌های درس دانشگاه تفرش، عملیات آبخیزداری حوزه آب‌کمر، پروژه اورژانس بیمارستان والفجر و خانه بهداشت روستای بازرجان، گازرسانی به روستای طریزآباد و افتتاح سایت مخابراتی منطقه رودبار افتتاح و به بهره برداری رسید، همچنین عملیات اجرایی ساختمان مرکزی دانشگاه تفرش نیز آغاز شد.

فرماندار تفرش با بیان اینکه برای پروژه اورژانس و بخش رادیولوژی بیمارستان والفجر تفرش 1.5 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، ادامه داد: ساختمان کلاس‌های درس دانشگاه تفرش با اعتبار پنج میلیارد تومان در فضایی به وسعت پنج هزار مترمربع احداث شده است، همچنین سایت مهارت برق دانشگاه نیز با اعتبار 50 میلیارد تومان باحضور استاندار مرکزی افتتاح شد.

وی افزود: برای طرح آبخیزداری حوزه آب‌کمر نیز 400 میلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان هزینه شده است که افتتاح شد.

میرزایی با اشاره به آغاز به کار خانه بهداشت روستای بازرجان با اعتبار 96 میلیون تومان، گفت: پروژه گازرسانی به روستای طریزآباد تفرش نیز با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان و سایت BTS تلفن همراه اول با اعتباری با 600 میلیون تومان بهره‌برداری شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: