• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3691-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

اجرای 7477 بازرسی نظارت بر بازار مصرف در استان مرکزی

7477 مورد بازرسی نظارت بر بازار مصرف در استان مرکزی انجام شد.

ساحل سها در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اعلام این خبر افزود: 392 مورد نمونه برداری نیز در راستای طرح سالانه نظارت بر اجرای هماهنگ استانداردهای اجباری( طاها ) در استان انجام شده است.

وی با اشاره به جریان سالانه نظارت بر اجرای هماهنگ استانداردهای اجباری در سطح بازار مصرف(طاها) توسط سازمان ملی استاندارد اظهار کرد: این طرح برای نظارت بر فرآورده ها و خدمات عرضه شده در بازار مصرف صورت می پذیرد.

وی افزود: در این طرح بازرسان اداره کل استاندارد و شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده این سازمان ضمن بازرسی و نمونه برداری از کالا و خدمات بازاری نسبت به آزمون موارد نمونه برداری شده از بازار مصرف مطابق استانداردهای ملی اقدام می کنند.

به گفته وی، نتایج این آزمون ها برای تمام کشور مستند بوده و در صورت عدم انطباق در سوابق پرونده کیفی واحد تولیدی به منظور تصمیم گیری در زمینه  اعتبار پروانه استاندارد در نظر گرفته می شود.

سها همچنین افزود: تاکنون 910 مورد گزارش بازرسی دستیابی به توزیع نمونه های غیر استاندارد و بدون کد رهگیری/علامت استاندارد از بازار مصرف استان مرکزی تحت نظارت های صورت پذیرفته دریافت شده که نسبت به اخذ تعهد و انجام فرآیند قانونی در برابر توزیع کنندگان اقدام لازم صورت پذیرفته است.

.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: