• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1487-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاددانشگاهی:

شاهد انسجام ساختاری خوبی در واحد استان مرکزی هستیم

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاددانشگاهی و هیات همراه از بخش های مختلف جهاددانشگاهی واحد استان مرکزی بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، قدرت الله شاکرنژاد در این بازدید از مرکز درمان ناباروری امید رویان، معاونت پژوهشی، معاونت آموزشی، مرکز علمی و کاربردی اراک، خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری ایکنا و بخش های مختلف ستادی و اداری بازدید و در جریان فعالیت های آنها قرار گرفت.

مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاددانشگاهی  در جریان این بازدید در جمع رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی استان مرکزی اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات خوب و چشمگیری در حوزه های مختلف در واحد استان مرکزی صورت گرفته است و مطمئنا در سطح بندی واحدهای استانی، این استان از بهترین واحدها محسوب می شود و خوشبختانه شاهد انسجام ساختاری خوبی در این واحد هستیم.

وی افزود: خوشبختانه در حوزه های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و اشتغال شاهد فعال بودن واحد استان مرکزی هستیم که این استان را جزو استان های جامع جهاد دانشگاهی قرار داده است.

شاکرنژاد با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه درمانی در واحد استان مرکزی، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی نیز یکی از نهادهایی است که ورود منطقی و عالمانه‌ای به حوزه سلامت داشته و چندین دهه است که در این حوزه فعالیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های موفق جهاد دانشگاهی در حوزه سلامت موجب شده تا در بسیاری شاخه‌های درمانی از جمله ناباروری، سلولهای بنیادی، پزشکی بازساختی و سلول درمانی، جهاد دانشگاهی را به عنوان مرجع معتبر بشناسد.

در این نشستدکتر سیدجعفر نظامدوست رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این واحد اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان مركزي 20 آبان ماه 59 و به عنوان یکی از اولین واحدهای استانی جهاد دانشگاهی، به منظور بسط، ترويج و تحكیم اهداف والاي انقلاب اسلامي و همچنین دستیابی به اهداف شوراي عالی انقلاب فرهنگي در سطح استان مركزي تاسيس شد.

وی افزود: خوشبختانه امروز نگاه ویژه ای به جهاد دانشگاهی در استان مرکزی وجود دارد و این نهاد هم اکنون به عنوان یک نهاد علمی و پژوهشی در سطح استان مطرح است.

نظامدوست ادامه داد: تعاملات بسیار خوبی بین جهاد دانشگاهی و دستگاه های استانی ایجاد شده است که در همین راستا قراردادها و تفاهم نامه های خوبی با دستگاه های مختلف منعقد کرده ایم.

در این نشست معاونین و مدیران جهاد دانشگاهی استان مرکزی به بیان دیدگاه های خود و ارائه گزارشی از فعالیت های مربوطه پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: