• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3791-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

سورپرایز شدن کُروات‌ها از بازار ایران/ماشین سازی مستعد ارتقای صنعت جوش ایران

  سخنگوی شرکت ایندوستریوس کرواسی گفت: بازار ایران سورپرایزکننده و مثبت است.

گوران گاشبار در حاشیه برگزاری هجدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: شرکت ایندوستریوس یکی از شرکت‌های تخصصی در صنعت جوش دنیاست که با حضور در پروژه های عظیم اروپا و همچنین بزرگترین پروژه دنیا در افریقای جنوبی به ارزش 40 بیلیون دلار رزومه موفقی از خود به جای گذاشته است.

وی با تاکید بر این سوربرایز شدن از بازار ایران گفت: با وجود آنکه در مراحل ابتدای حضور در ایران هستیم بازار این کشور دیدگاه مثبتی را برای ما ایجاد کرده است و در بدو ورود به ایران با شرکت ماشین‌سازی اراک تعاملات موثری برقرار شده است.

گاشبار با اشاره به عملیاتی شدن پروژه‌های ویژه با شرکت ماشین‌سازی در ماه‌های آینده بیان کرد: با این شرکت در خصوص ایجاد مدرسه جوشکاری مذاکراتی شده است و با توجه به اینکه شرکت ایندوستریوس در صنعت جوش به تکنولوژی روز دنیا مسلح است می‌تواند تعاملات سازنده‌ای در جهت تربیت نیروی انسانی با شرکت ماشین‌سازی داشته باشد.

وی تصریح کرد: شرکت ایندوستریوس به واسطه تجربه و تخصص می‌تواند در پروژه‌های تعمیراتی ایران حضور مثبت داشته باشد و می‌توان از ظرفیت شرکت در پروژه‌های خاص که نیازمند جوش‌های خاص است، استفاده کرد.

مهندس شرکت ایندوستریوس کرواسی با بیان اینکه خطای جوش شرکت حداکثر کمتر از 2 درصد است، افزود: برای مواد، پروژه‌های خاص با نوع جوش خاص که لازم است با کمترین میزان خطا اجرایی شود، می‌توان از ظرفیت ایندوستریوس استفاده کرد.

وی با اشاره به حضور چندماهه خود در بازار ایران و مذاکره با شرکت ماشین‌سازی اراک و پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند بیان کرد: ماشین‌سازی اراک ظرفیت بسیاری بالایی در جهت افزایش تکنولوژی جوش ایران دارد و در کنار آن این صنعت با دانشگاه اراک در ارتباط است و می‌توان جوشکارهای ایران را تعلیم داد که خوشبختانه استراتژی شرکت ماشین‌سازی نیز تربیت نیروی ماهر است که به نقطه مشترک همکاری رسیدیم.

گاشبار بالابردن کیفیت جوش در ایران را یکی از اهداف این تعامل دو جانبه دانست و گفت: ایران تحریم بوده است و در این مسیر قدری از تکنولوژی روز عقب است و می‌توان از ظرفیت شرکتی مانند ایندوستریوس که تحریم نبوده است در جهت توسعه استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: